Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Eng. de Projectes i de la Construcció > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Eng. de Projectes i de la Construcció
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques de l' Eng. de Projectes i de la Construcció
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Gines Alarcon Martinez gines.alarconupc.edu
Pere Alavedra Ribot pere.alavedraupc.edu
Seyedhamidreza Alavi 93 7398153 seyed.hamidreza.alaviupc.edu
Victor Albert Barbera 93 4054461 victor.albertupc.edu
Elisabet Almirall Arriero elisabet.almirallupc.edu
Beatriz Amante Garcia 937398686 beatriz.amanteupc.edu
Elisabet Amoros Casahuga elisabet.amorosupc.edu
Francesc Amorós Gabarrón francesc.amoros.gabarronupc.edu
Jordina Arcal Cunillera 93 7397317 jordina.arcalupc.edu
Jaume Balaña Llado 93 7398153 jaume.balanaupc.edu
Jose M. Baldasano Recio 93 4011746 jose.baldasanoupc.edu
Josep Bresco Ferraz josep.brescoupc.edu
Jose Bruguera Arnes 93 7398153 josep.brugueraupc.edu
Lluc Canals Casals lluc.canalsupc.edu
Xavier Carod de Arriba 93 4015942 xavier.carodupc.edu
Miquel Casals Casanova 93 7398655 miquel.casalsupc.edu
Lázaro V. Cremades Oliver 93-4011750 lazaro.cremadesupc.edu
Ruben Cruz Garcia 93 7398659 ruben.cruz.garciaupc.edu
Anna Cucurull Bargallo anna.cucurullupc.edu
Eva Cuerva Contreras 93 4016590 eva.cuervaupc.edu
Jordi Cusido Roura 93 7397317 jcusidoeel.upc.edu
David de la Torre Sangrà david.de.la.torre.sangraupc.edu
Nuria Diaz Angel 93 7397317 nuria.diaz.angelupc.edu
Jose Manuel Diaz Bañuelos 93 7398153 jose.manuel.diazupc.edu
Laura Diez Merino 93 7397317 laura.diezupc.edu
David Dolcet Butsems 93 7398153 david.dolcetupc.edu
Josep M. Domenech Mas 93-7398685 josep.m.domenechupc.edu
Jose Luis Eguia Gomez 93 4011908 eguiaege.upc.edu
Juan Carlos Fernandez Valles 93 7397317 joan.carles.fernandezupc.edu
Xavier Ferre Tafalla xavier.ferreupc.edu
Jose Figueras Coloma jose.figuerasupc.edu
Irene Font Pujula 93 7397317 irene.fontupc.edu
Nuria Forcada Matheu 93 7398153 nuria.forcadaupc.edu
Neus Fradera Tejedor 93 7397317 neus.fraderaupc.edu
Jose Ignacio Galan Herranz jose.ignacio.galanupc.edu
Marta Gangolells Solanellas 93 7398947 marta.gangolellsupc.edu
Daniel Garcia Almiñana 93 7398921 daniel.garciaupc.edu
Jordi Garcia Boixes 93 4017165 jordi.garcia.boixesupc.edu
Agueda Garcia Carrillo 93-4016640 agueda.garciaupc.edu
Manu Garcia Gil 93-4017168 manuel.garcia.gilupc.edu
Santiago Gasso Domingo 93-7398659 santiago.gassoupc.edu
Juan Gil Villar juan.gilupc.edu
Maria Gonçalves Ageitos 93 7398611 maria.goncalvesupc.edu
Emilio Hernandez Chiva 93-4054461 emilio.hernandezupc.edu
Pierre Antoine Nessim Huguenet 93 7397317 pierre.antoine.huguenetupc.edu
Pedro Judez Muñoz 93 7398153 pedro.judezupc.edu
Joan Llargues Montaña 93 7397317 joan.llarguesupc.edu
Anna Llopart Font 93 4016639 anna.llopartupc.edu
Victor Lopez Grimau 93 7397316 victor.lopez-grimauupc.edu
Marcel Macarulla Marti 93 7398395 marcel.macarullaupc.edu
Nuria Mallafre Alcocer nuria.mallafreupc.edu
Nacho Marti Morera 93 7397317 nacho.marticoac.es
Aitor Martin Sierra 93 7398153 aitor.martinupc.edu
Ruben Martinez Sevillano 93 7398153 ruben.martinez.sevillanoupc.edu
Francesc Mestres Domenech francesc.mestresupc.edu
Marc Molins Foj marc.molins.fojupc.edu
Marc Nicolau Martinez marc.nicolau.martinezupc.edu
Pau Nualart Nieto 93 7397317 pau.nualartupc.edu
Hector Ortiz Valencia 93 4017165 hector.ortizupc.edu
German Palacin Fornons german.palacinupc.edu
Arnau Palma Marcet 93 7397317 arnau.palmaupc.edu
Alejandro Paredes Camacho 93 7398510 alejandro.paredesupc.edu
Luis Manuel Perez Llera 93 7397317 luis.manuel.perezupc.edu
Carla Planas Rodriguez 93 4011931 carla.planasupc.edu
Pablo Pujadas Alvarez pablo.pujadasupc.edu
Xavier Roca Ramon 93-7398153 xavier.rocaupc.edu
Silvia Rodriguez Donaire silvia.rodriguez-donaireupc.edu
Miguel Angel Saiz Segarra 93 7397317 miguel.angel.saizupc.edu
Victor Sanchez Rodriguez 93 7397317 victor.sanchezupc.edu
Ruben Sanz Ciria 93 4010956 ruben.sanzupc.edu
Elena Sedo Beneyto 93 7398153 elena.sedoupc.edu
Antoni Serra Monte 93 7398153 antoni.serra.monteupc.edu
Carlos Sierra Garriga 93-4017166 carlos.sierraupc.edu
Jordi Simo Josa 93 7398153 jordi.simoupc.edu
Karla Subirana Solé karla.subiranaupc.edu
Blanca Tejedor Herran 93 7398919 blanca.tejedorupc.edu
Blanca Tejedor Herran 937398153 blanca.tejedorupc.edu
David Torres Gil david.torres-gilupc.edu
Sergi Villalba Herrero 93 7398153 sergio.villalbaupc.edu
David Vives Gene 93 7398153 david.vivesupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Eng. de Projectes i de la Construcció
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 17 maig 2019
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech