Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Teor.Història Arq. i Tècniques Comunic. > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Teor.Història Arq. i Tècniques Comunic.
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques del Teor.Història Arq. i Tècniques Comunic.
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Marta Aguilar Perez 93 4016641 marta.aguilarupc.edu
Guillem Aloy Bibiloni guillem.aloyupc.edu
Fernando-Victorino Alvarez Prozorovich 93 4016428 fernando.alvarezupc.edu
Alba Arboix Alio 93 4016420 alba.arboixupc.edu
Elisabet Arno Macia 93 8967750 elisabet.arnoupc.edu
Pedro Azara Nicolas 93 4016430 pedro.azaraupc.edu
Clàudia Barahona Fuentes 93 4017919 claudia.barahonaupc.edu
Joseph Edward Barr 93 8967750 joseph.edward.barrupc.edu
Sandra Cinta Bestraten Castells 93-4016389 sandra.bestratenupc.edu
Carlos Bitrian Varea 93 4016419 carlos.bitrianupc.edu
Maria del Carme Bordera Perez 93 4017164 carme.borderaupc.edu
Joan Ramon Cornellana Diaz joan.ramon.cornellanaupc.edu
Tiago Luis de Noronha Lopes Dias 934016420 tiago.lopes.diasupc.edu
Carolina Beatriz Garcia Estevez 934016420 carolina.garciaupc.edu
Jose Maria Garcia Fuentes jose.maria.garcia-fuentesupc.edu
Guayente Garcia Sanmartin guayente.garciaupc.edu
Julio Fidel Garnica Gonzalez-Barcena 93 4016276 juliogarnicacoac.net
Sergi Garriga Bosch 93 4016420 sergi.garrigaupc.edu
Josep Giner Olcina 93 4017873 josep.ginerupc.edu
Enrique Granell Trias 93 4016428 enrique.granellupc.edu
Ricard Gratacos Batlle ricard.gratacosupc.edu
Ramon Graus Rovira 93 4016276 ramon.grausupc.edu
David Hernandez Falagan david.hernandez.falaganupc.edu
Timothy King 93 4016420 timothy.kingupc.edu
Juan Jose Lahuerta Alsina 93 4016428 juan.jose.lahuertaupc.edu
Marta Llorente Diaz 93 4016419 marta.llorenteupc.edu
Francesca Luna Aguilera francesca.lunaupc.edu
Maria Tania Magro Huertas tania.magroupc.edu
Celia Marin Vega celia.marinupc.edu
Amaya Martinez Marcos amaya.martinezupc.edu
Raul Martinez Martinez raul.martinez-martinezupc.edu
Jose M. Montaner Martorell 93 4016419 jose.m.montanerupc.edu
Maria Teresa Morera Escude 93 7398361 teresa.moreraupc.edu
Ruben Navarro Gonzalez 93 4016276 ruben.navarro-gonzalezupc.edu
Teresa Navas Ferrer 93 4016276 teresa.navasupc.edu
Jordi Oliveras Samitier 93 4016419 jordi.oliverasupc.edu
Antonio Pizza de Nanno 93 4016428 antonio.pizzaupc.edu
Rachel Mary Playfair rachel.mary.playfairupc.edu
Marina Povedano Revilla 93 4016420 marina.povedanoupc.edu
Antoni Ramon Graells 93 4016419 antoni.ramonupc.edu
Santiago Manuel Rehecho Murias 93 4137481 santiago.rehechoupc.edu
Maribel Rossello Nicolau 93 4016276 maribel.rosselloupc.edu
Monica Sambade Martinez 93 4016430 monica.sambadeupc.edu
Jose Angel Sanz Esquide 93-4017872 jose.angel.sanzupc.edu
Alessandro Scarnato alessandro.scarnatoupc.edu
Tiziano Schürch 93 4016420 tiziano.schurch1upc.edu
Marta Serra Permanyer 93 4017873 marta.serra-permanyerupc.edu
Antonia Soler Cervera 93-4015630 antonia.solerupc.edu
Elena Trius Bejar elena.triusupc.edu
Miguel Usandizaga Calparsoro 93 4017875 miguel.usandizagaupc.edu
Marta Viladot Duelo marta.firestoneupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Teor.Història Arq. i Tècniques Comunic.
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 12 juliol 2019
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech