Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Tecnologia de l'Arquitectura > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Tecnologia de l'Arquitectura
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques del Tecnologia de l'Arquitectura
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Marta Adroer Puig marta.adroerupc.edu
Claudi Aguilo Aran 934017885 claudi.aguiloupc.edu
Manuel Agustiño Otero 93 4016236 manuel.agustinoupc.edu
Cristian Alamo Plazas 934016238 cristian.alamoupc.edu
Albert Albareda Valls albert.albaredaupc.edu
Francesc Xavier Aldabo Fernandez 934010728 francesc.xavier.aldaboupc.edu
Jaume Alentorn Puigcerver 93 4016318 jaume.alentornupc.edu
Licinio Jose Alfaro Garrido 93 4011853 licinio.alfaroupc.edu
Carlos Alonso Montolio 93 4016421 carlos.alonso-montolioupc.edu
Iker Alzola Molina 93 4016387 iker.alzolaupc.edu
Enrique Anguera de Carlos 93 4016242 enric.angueraupc.edu
Blanca Esmaragda Arellano Ramos blanca.arellanoupc.edu
Alina Avellaneda López 93 4016296 alina.avellanedaupc.edu
Isabel Bachs Bertran 93-4010917 isabel.bachsupc.edu
Marta Batlle Beltran 93 4016236 marta.batlleupc.edu
Rolando Mauricio Biere Arenas 93 4016396 rolando.biereupc.edu
Jorge Blasco Miguel 93 4016319 jorge.blasco-miguelupc.edu
Dionis Boixader Ibañez 93 4017869 dionis.boixaderupc.edu
Manuel Borbon Sanllorente 93 4016236 manuel.borbonupc.edu
Montserrat Bosch Gonzalez 93 4016294 montserrat.boschupc.edu
Jorge Bosch Meda jorge.boschupc.edu
Mireia Bosch Prat 934016236 mireia.boschupc.edu
Jocelyne Mireille de Botton Halfon 93 4054458 joyce.debottonupc.edu
Isabel Amaya Caballero Marcos 934016385 amaya.caballeroupc.edu
Antoni Caballero Mestres 93 4016236 antoni.caballeroupc.edu
Lucrecia Calderon Valdiviezo 934016695 lucrecia.calderonupc.edu
Enrique Capdevila Gaseni 93 4016238 enrique.capdevilaupc.edu
Joaquim Capellà Llovera 93 4016242 joaquin.capellaupc.edu
Jorge Enrique Casabo Gispert 93 4016371 jorge.casaboupc.edu
Jordi Casals Fernandez 93 4015873 jordi.casals-fernandezupc.edu
Anna Casas Portet 93 4017882 annacpcoac.cat
Helena Coch Roura 934010868 helena.cochupc.edu
Eloi Coloma Picó eloi.colomaupc.edu
Julià Coma Arpon 93 4016816 julia.comaupc.edu
Enrique Corbat Diaz 93 4017882 enrique.corbatupc.edu
Cossima Cornado Bardon cossima.cornadoupc.edu
Juan Manuel Corso Sarmiento 934011933 juan.corsoupc.edu
Ignacio Costales Calvo 93-4016372 nacho.costalesupc.edu
Roma Crespiera Olle 93 4016270 roma.crespiera.olleupc.edu
Eva Crespo Sanchez 934016387 eva.crespoupc.edu
Pere Cruells Pages 93 4016368 pere.cruellsupc.edu
Alberto Cuchi Burgos 93 4017884 alberto.cuchiupc.edu
Maria de Montserrat Cucurella Jorba 93 4017800 montserrat.cucurellaupc.edu
Jordi Duatis Puigdollers 93 4016396 jordi.duatisupc.edu
Javier Falguera Valverde 934016270 xavier.falgueraupc.edu
Raimon Farre Moreto 934017889 raimon.farreupc.edu
Jose Antonio Fernandez Borras 93 4016296 jose.antonio.fernandezupc.edu
Luis Fernandez Garcia-Escudero 93 2466200 luis.fernandez.garciaupc.edu
Jose Fernandez Suarez 93 4015873 jose.fernandez.suarezupc.edu
Maria Montserrat Font Pernil 93 4016387 m.montserrat.fontupc.edu
Maria Pilar Garcia Almirall 93 4015873 pilar.garcia-almirallupc.edu
David Garcia Carrera 934016387 david.garcia.carreraupc.edu
Rafael Garcia Hernandez 93-4016424 rafael.garciaupc.edu
Jaime Luis Garcia Roig 93 4016369 jaime.luis.garciaupc.edu
Pablo Garrido Torres 93-4011039 pablo.garridoupc.edu
Kàtia Gaspar Fabregas 93 4017701 katia.gasparupc.edu
Alejandro Gauthier Amigo 934016396 alexandre.gauthierupc.edu
Vicenç Gibert Armengol 93 4017701 vicenc.gibertupc.edu
Xavier Gimferrer Vilaplana 93 4017870 xavier.gimferrerupc.edu
Maria del Pilar Giraldo Forero 93 4016387 maria.del.pilar.giraldo-foreroupc.edu
Jose Gomez Serrano 93 4017870 josep.gomez-serranoupc.edu
Jose Manuel Gomez Soberon 93 4016242 josemanuel.gomezupc.edu
Ricardo Gomez Val 934016296 ricardo.jose.gomezupc.edu
Josep Maria Gonzalez Barroso 93 4016358 jose.m.gonzalezupc.edu
Jose Luis Gonzalez Moreno-Navarro jose.luis.gonzalezupc.edu
Belen Gonzalez Sanchez 93 4016234 belen.gonzalez.sanchezupc.edu
Manel Gonzalez Solanes 93 4011039 manel.gonzalez.solanesupc.edu
Laura Granell Moreno 93 4016387 laura.granellupc.edu
Maria Piedad Guijarro Carranza 93-4011779 piedad.guijarroupc.edu
Ramon Guma Esteve 93-4016358 ambitarqcoac.net
Ignasi Gutierrez Fontcuberta ignasi.gutierrezupc.edu
Laia Haurie Ibarra 93 4016295 laia.haurieupc.edu
Justo Hernanz Hernanz 93 4016238 justo.hernanzupc.edu
Emilio Hormias Laperal 93 4016296 emilio.hormiasupc.edu
Alicia Huguet Gonzalez alicia.huguet.gonzalezupc.edu
Carles Jaen Gonzalez 934017870 carles.jaencoac.cat
Pol Jorda Sala 93 4016387 pol.jordaupc.edu
Francesc de Paula Jordana Riba 93 4011972 francesc.jordanaupc.edu
Ana Maria Lacasta Palacio 93 4016816 ana.maria.lacastaupc.edu
Susana Leal Salvador 934016238 susana.lealupc.edu
Joan Leiva Navarro 93 4016296 joan.leivaupc.edu
Josep Ignasi de Llorens Duran ignasi.llorensupc.edu
Francisco Lopez Almansa 93 4016316 francesc.lopez-almansaupc.edu
Judit Lopez Besora judit.lopez.besoraupc.edu
David Lopez Lopez 93 4016387 david.lopez.lopezupc.edu
Daniel Lopez Valdes daniel.lopez-valdesupc.edu
Sandokan Lorente Monleon 93-4016270 sandokan.lorenteupc.edu
James Macdonald 93 4016396 james.macdonaldupc.edu
Adrià Marco Bercero 93 4011933 adria.marco.berceroupc.edu
Oriol Marin Gordi 93 401628 oriol.marinupc.edu
Juan Antonio Marin Herrera 93-4016423 juanan.marincoac.net
Jordi Maristany Carreras 93 4016317 jordi.maristanyupc.edu
Carlos Marmolejo Duarte 93 4016396 carlos.marmolejoupc.edu
Estefania Martin Garcia estefania.martinupc.edu
Torsten Masseck 93 4012547 torsten.masseckupc.edu
Nuria Miralles del Rio 93.401.63. n.mirallesupc.edu
Amadeo Monreal Pujadas 93 4016366 amadeo.monrealupc.edu
Joaquin Monton Lecumberri 93 4016233 joaquin.montonupc.edu
Jordi Morros Cardona 93 4016387 jordi.morrosupc.edu
Luis Moya Ferrer 93-4016318 luis.moyaupc.edu
Carlos Muñoz Blanc 93 4016320 carlos.munozupc.edu
Gemma Muñoz Soria 93 4016387 gemma.munozupc.edu
Oriol Muntane Raich 93-4017889 omrcoac.net
Adrian Muros Alcojor 93 4016425 adrian.murosupc.edu
Ricard Muros Gil 93 4016387 gil.ricardupc.edu
Antonia Navarro Ezquerra 934016234 antonia.navarroupc.edu
Agustin Obiol Sanchez 93 4016320 agustin.obiolupc.edu
Joan Olona Casas 93 4016242 joan.olonaupc.edu
Ana Belen Onecha Perez 93 4016385 belen.onechaupc.edu
Antonio Orti Molons 93 4010728 antonio.ortiupc.edu
Anna Pages Ramon 93 4017884 anna.pagesupc.edu
Jordi Pages Serra 93 4016313 jordi.pages.serraupc.edu
Maria Fabiana Palmero 934016270 fabiana.palmeroupc.edu
Mariana Palumbo Fernandez 934016387 mariana.palumboupc.edu
Cristina Pardal March 93 4016392 cristina.pardalupc.edu
Felix Pardo Marin 93 4016423 felix.pardoupc.edu
Oriol Paris Viviana 93 4016242 oriol.paris-vivianaupc.edu
Luis Parramon Elorza 93 4017882 lluis.parramonupc.edu
Jordi Pascual Mo 93 4017701 jordi.pascual-moupc.edu
Susana Pavon Garcia 93 4016270 susana.pavonupc.edu
Jordi Payola Lahoz 93 4016320 jordi.payolaupc.edu
Maria del Mar Perez Cambra 93 4012576 mar.perezupc.edu
Carlos Perez Lamas 93 4016398 carlos.perezupc.edu
Antoni Pidemunt Moli 934016296 antoni.pidemuntupc.edu
Oriol Pons Valladares 93 4016391 oriol.ponsupc.edu
Jorge Portal Liaño 93 4016387 jordi.portal-lianoupc.edu
Agusti Portales Pons 93 4016242 agustin.portalesupc.edu
Josep Pratdesaba Fargas 93 4017870 josep.pratdesabaupc.edu
Jaime Prous Martin 93 2032600 jaime.prousupc.edu
Ana Puig-Pey Claveria 93 4016387 ana.puig-peyupc.edu
Judith Ramirez Casas 93 4012577 judith.ramirezupc.edu
Fernando Juan Ramos Galino 93 4010917 fernando.ramosupc.edu
Anna Ramos Sanz 93 4016392 anna.ramos-sanzupc.edu
Jorge Recasens Ferres 93 4017868 j.recasensupc.edu
Josep Roca Cladera 93 4016396 josep.rocaupc.edu
Oriol Roig Mayoral 93 4016384 oriol.roig.mayoralupc.edu
Victor Roig Segura victor.roigupc.edu
Silvia Ros Perez 93 4016387 silvia.rosupc.edu
Joan Ramon Rosell Amigo 93 4016234 joan.ramon.rosellupc.edu
Veronica Royano Garcia 934017701 veronica.royanoupc.edu
Marc Sanabra Loewe 93 4016286 marc.sanabraupc.edu
Ignacio Ricardo Sanfeliu Arboix 93 4016385 nsacoac.net
Pere Santamaria Garcia 93 4016424 pere.scoac.es
Javier Sanz Prat 93 4016385 javier.sanz-pratupc.edu
Edgar Segues Aguasca 93 4016296 edgar.seguesupc.edu
Marc Segui Pie 93 4012576 marc.seguiupc.edu
Roger Señis Lopez 93 4016387 roger.senisupc.edu
Raul Serra Fabrega 93 4016387 raul.serraupc.edu
Lara Sierra Trilla 93 4016387 lara.sierraupc.edu
Xavier Solsona Pairo 93 4016423 xspcoac.net
Maria Santos Tomas Belenguer 93 4016373 maria.santos.tomasupc.edu
Gerard Torrent Izquierdo 93 4016387 gerard.torrent.izquierdoupc.edu
Roger Tudo Gali roger.tudoupc.edu
Jorge Urbano Salido 93 4016320 jorge.urbanoupc.edu
Laura Valverde Aragon 93 4016320 lvalverdecoac.net
Isabel Vega Ainsa isabel.vegaupc.edu
Santiago Velasco Cerdan 93 4016313 santiago.velascoupc.edu
Jose Vilanova Gabarro 93 4016270 jose.vilanovaupc.edu
Sara Vima Grau 93 4016387 sara.vimaupc.edu
Eduardo Yubero Cambra 934016270 eduardo.yuberoupc.edu
Joan Lluis Zamora Mestre 680632387 joan.lluis.zamoraupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Tecnologia de l'Arquitectura
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 16 agost 2019
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech