Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Enginyeria Civil i Ambiental > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Enginyeria Civil i Ambiental
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques de l' Enginyeria Civil i Ambiental
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Claudia Abanco Martinez de Arenzana 93 4011624 claudia.abancoupc.edu
Amir Abdollahi Hosnijeh 93 4016244 amir.abdollahiupc.edu
Valentin Aceña Ramos valentin.acenaupc.edu
Carlos Agelet de Saracibar Bosch 93 4016495 ageletcimne.upc.edu
Antonio Aguado de Cea 93 4016507 antonio.aguadoupc.edu
Albert Aguado Renter albert.aguadoupc.edu
Stanislav Aidarov stanislav.aidarovupc.edu
Javier Ainchil Lavin 933228901 javier.pablo.ainchilupc.edu
Daniel Alarcon Fernandez 93 4011053 daniel.alarcon-fernandezupc.edu
Vicente Alegre Heitzmann 93-2187146 vicente.alegreupc.edu
Eduardo Alonso Perez de Agreda 93 4016862 eduardo.alonsoupc.edu
Clara Elena Alvarado de Menendez 93 4016925 clara.alvaradoupc.edu
Napoleon Anento Moreno 93 4011660 napoleon.anentoupc.edu
Angel Carlos Aparicio Bengoechea 93 4016514 angel.carlos.aparicioupc.edu
Diego Fernando Aponte Hernandez diego.fernando.aponteupc.edu
Diego Fernando Aponte Hernandez 934012542 diego.fernando.aponteupc.edu
Larissa Arashiro larissa.arashiroupc.edu
Irene Arias Vicente 93 4054181 irene.ariasupc.edu
Itsaso Arrayago Luquin 93 4054156 itsaso.arrayagoupc.edu
Marcos Arroyo Alvarez de Toledo 93 4017254 marcos.arroyoupc.edu
Marino Arroyo Balaguer 93 4011805 marino.arroyoupc.edu
Adrina Bachiller Saña 93-4017091 adrina.bachillerupc.edu
Santiago Ignacio Badia Rodriguez 93 4134108 sbadiacimne.upc.edu
Joan Baiges Aznar 93 4011048 joan.baigesupc.edu
Jesus Miguel Bairan Garcia 93 4017351 jesus.miguel.bairanupc.edu
Eva Bajo Hernandez 934017749 eva.bajo-hernandezupc.edu
M.Camino Balbuena Martinez 93-4016917 m.camino.balbuenaupc.edu
Hani Baloochi hani.baloochiupc.edu
Lucia Belen Barandiaran Villegas lucia.barandiaranupc.edu
Horia Alejandro Barbat Barbat 93-4016496 alex.barbatupc.edu
Gabriel Barbat Vlad 93 4016206 gabriel.barbatupc.edu
Lucia Gratiela Barbu 934016473 lgratielacimne.upc.edu
Jordi Barcelo Mercader 93 4054181 jordi.barcelo.mercaderupc.edu
Carlos Bardaji Vall 934011624 carlos.bardajiupc.edu
Marilda Barra Bizinotto 93 4011827 marilda.barraupc.edu
Allen Bateman Pinzon 93 4017064 allen.batemanupc.edu
Enrique Bendito Perez 93 4016914 enrique.benditoupc.edu
Marc Berenguer Ferrer 93 4054195 marc.berenguercrahi.upc.edu
Montserrat Bernaus Gosalbo 93 4015762 montserrat.bernausupc.edu
Ernest Blade Castellet 93 4017070 ernest.bladeupc.edu
Enrique Bonet Gil 937790051 enrique.bonetupc.edu
Jesus Bonilla de Toro 93 4134162 jbonillacimne.upc.edu
Clara Boren Altes clara.borenupc.edu
Silvia Borges Murie 93 4017345 silvia.borgesupc.edu
Ramon Botella Nieto 93 4017342 ramon.botellaupc.edu
Miguel Angel Bretones Gallardo 93 4011662 miguel.a.bretonesupc.edu
Gabriel Bugeda Castelltort 93 4016494 gabriel.bugedaupc.edu
Felipe Buill Pozuelo 93 4054019 felipe.buillupc.edu
Albert Cabane Cañas 93 4017381 albert.cabaneupc.edu
Manuel Alejandro Caicedo Silva 93 4011624 manuel.alejandro.caicedoupc.edu
Magin Campos Cacheda 93-4017090 magin.camposupc.edu
Jose Antonio Canas Torres 93 4016884 josep.antoni.canasupc.edu
Lucila Candela Lledó 93 4016868 lucila.candelaupc.edu
Arnau Canelles Garcia arnau.canellesupc.edu
Marc Carnicero del Rio marc.carniceroupc.edu
Ignacio Carol Vilarasau 93 4016509 ignacio.carolupc.edu
Martha Liliana Carreño Tibaduiza 93 4015669 lilianacimne.upc.edu
Javier Carretero Ariza javier.carretero.arizaupc.edu
Ignasi Casanova Hormaechea 93 4017350 ignasi.casanovaupc.edu
Maria del Mar Casanovas Rubio 93 4016530 mar.casanovasupc.edu
Carles Casas Esplugas 93 4017272 carles.casasupc.edu
Guillermo Casas Gonzalez 93 4016497 guillem.casasupc.edu
Joan Ramon Casas Rius 93 4016513 joan.ramon.casasupc.edu
Jose Oriol Caselles Magallon 93 4017257 oriol.casellesupc.edu
Miguel Angel Celigueta Jordana 934016038 macelicimne.upc.edu
Emilio Cereijo Thomas 93 3739335 emilio.cereijoupc.edu
Pablo Cerralbo Peñarroya 934011624 pablo.cerralboupc.edu
Miguel Cerrolaza Rivas 93 4134167 miguel.cerrolazaupc.edu
Miguel Cervera Ruiz 934016492 miguel.cerveraupc.edu
Rolando Antonio Chacon Flores 93 4017349 rolando.chaconupc.edu
Michele Chiumenti 93-4016491 michelecimne.upc.edu
Daniela Cid Escobar daniela.cidupc.edu
Andreu Codina Mendoza 93 4016900 andreu.codinaupc.edu
Ramon Codina Rovira 93 4016486 ramon.codinaupc.edu
Alejandro Cornejo Velazquez 93 4011624 alejandro.cornejo.velazquezupc.edu
Jordi Corominas Dulcet jordi.corominasupc.edu
Albert Costa Sole 93 4016911 albert.costaupc.edu
Albert Creus Mir 937398737 albert.creusupc.edu
Laura Crusat Codina laura.crusatupc.edu
Pooyan Dadvand 93 4016038 pooyan.dadvandupc.edu
Miguel de Francisco Sans 93 4016509 miquel.defranciscoupc.edu
Janill Marie de la Cruz Romero 93 1813847 janill.de.la.cruzupc.edu
Albert de la Fuente Antequera 93 4016515 albert.de.la.fuenteupc.edu
Laura del Val Alonso 93 4016892 laura.del.valupc.edu
Ignasi de Pouplana Sarda ignasi.de.pouplanaupc.edu
Narges Dialamishabankareh 93 4011624 narges.dialamishabankarehupc.edu
Jose Luis Diaz Barrero 93 4016905 jose.luis.diazupc.edu
Jose Miguel Dieguez Garcia 93 4016479 jose.miguel.dieguezupc.edu
Pedro Diez Mejia 93 4017240 pedro.diezupc.edu
Ruben Diez Montero 93 4017958 ruben.diez.monteroupc.edu
Sara Dimovska sara.dimovskaupc.edu
Josep Dolz Ripolles 93 4016474 j.dolzupc.edu
Noemi Duarte Gomez 93 4015724 noemi.duarteupc.edu
Juan Jose Egozcue Rubi juan.jose.egozcueupc.edu
Seyyedbehrad Emadi seyyed.behrad.emadiupc.edu
Manolo Espino Infantes 93 4017394 manuel.espinoupc.edu
M. Rosa Estela Carbonell 93 4016912 m.rosa.estelaupc.edu
Miquel Estrada Romeu 93 4015843 miquel.estradaupc.edu
Maria Soledad Estrella Toral soledad.estrellaupc.edu
Miren Etxeberria Larrañaga 93 4011788 miren.etxeberriaupc.edu
Fatine Ezbakhe fatine.ezbakheupc.edu
Victor Fernandez Altable 93 4011624 victor.fernandez-altableupc.edu
Lucia Fernandez Carrasco 93 4017087 lucia.fernandezupc.edu
Daniel Fernandez Garcia 93 4011698 daniel.fernandez.gupc.edu
Mario Fernandez Gonzalez 93 4017093 m.fernandezupc.edu
Sonia Fernandez Mendez 93 4011625 sonia.fernandezupc.edu
Pablo Gonzalo Fernandez Sanchez pablo.gonzalo.fernandezupc.edu
Eduardo Fernandez de Villalta Ferrer-Dalmau 93 4017094 eduardo.fernandez.de.villaltaupc.edu
Carles Ferrer Boix 93 4054085 carles.ferrerupc.edu
Ivet Ferrer Marti 93 4016463 ivet.ferrerupc.edu
Nuria Ferrer Ramos nuria.ferrer.ramosupc.edu
Maria Elena Fillola Caraballo 93 4011060 elena.fillolaupc.edu
Laura Flores Rosell 93 4015952 laura.flores.rosellupc.edu
Albert Folch Sancho albert.folch.sanchoupc.edu
Eduardo Galeote Moreno eduardo.galeoteupc.edu
Sergi Gallego Urbano 93 4054156 sergio.gallegoupc.edu
Maria Jesus Garcia Galan chus.garciaupc.edu
Alberto Garcia Gonzalez 93 4015857 berto.garciaupc.edu
David Garcia Martinez david.garcia.m3upc.edu
Larisa Garcia Ramonda larisa.garcia.ramondaupc.edu
Joan Garcia Serrano 93 4016464 joan.garciaupc.edu
Tere Garcia Tolosana 93 4011860 teresa.garcia-tolosanaupc.edu
Marianna Garfi 93 4016412 marianna.garfiupc.edu
Abel Gargallo Peiró 934011073 abel.gargalloupc.edu
Alvar Garola Crespo 93 4017344 alvar.garolaupc.edu
Daniel Garolera Vinent daniel.garoleraupc.edu
Antonio Gens Sole 93 4016867 antonio.gensupc.edu
Jose Antonio Gili Ripoll 93 4016863 j.giliupc.edu
Xavi Gironella i Cobos 93 4015761 xavi.gironellaupc.edu
Bieito Gomez Fernandez bieito.gomezupc.edu
Manuel Gomez Valentin 93 4016475 manuel.gomezupc.edu
Isabel Gonzalez de Leon isabel.gonzalez.de.leonupc.edu
Juan Carlos Gonzalez Gonzalez 93 4016866 juan.carlos.gonzalez.gonzalezupc.edu
Sandra Gonzalez Hernandez 93 4015655 sandra.gonzalezupc.edu
Jose Manuel Gonzalez Lopez 93 4011048 josem.gonzalezcimne.upc.edu
Jose Manuel Gonzalez Lopez josem.gonzalezcimne.upc.edu
Sergio Gonzalez Lopez 93 4016305 sergio.gonzalezupc.edu
Vicente Gracia Garcia 93 4017391 vicente.graciaupc.edu
Carlos Gracia Gomez carlos.graciaupc.edu
David Rogelio Grandal Rejo david.rogelio.grandalupc.edu
Manuel Grifoll Colls 93 4016732 manel.grifollupc.edu
Martin Gullon Santos 93 4016464 martin.gullonupc.edu
Sonia Gumbau Rodriguez 93 4016890 sonia.gumbauupc.edu
Marco Hartl marco.hartlupc.edu
Amin Hosseini 93 4017749 amin.hosseiniupc.edu
Antonio Huerta Cerezuela 93 4016916 antonio.huertaupc.edu
Alfredo Edmundo Huespe 93-4015669 huespecimne.upc.edu
Marcel Hurlimann Ziegler 93-4017377 marcel.hurlimannupc.edu
Tai Ikumi Montserrat 93 4054247 tai.ikumiupc.edu
Irene Jaques Adell 93 4017816 irene.jaquesupc.edu
Eusebi Jarauta Bragulat 93 4017209 eusebi.jarautaupc.edu
Enrique Jimenez Meroño 93 4011949 enrique.jimenez-meronoupc.edu
Jose Antonio Jimenez Quintana 93 4016469 jose.jimenezupc.edu
Alejandro Josa Garcia-Tornel 93 4017260 alejandro.josaupc.edu
Irene Josa I Culleré 934011026 irene.josaupc.edu
Sonia Jou Claus sonia.jouupc.edu
Ramon Juanola Subirana 93-4016468 ramon.juanolaupc.edu
Philip Kalkbrenner philip.kalkbrennerupc.edu
Carles Labraña de Miguel 93 4017095 carles.labranaupc.edu
Nieves Lantada Zarzosa 934016926 nieves.lantadaupc.edu
Ernest Latorre Ibars ernest.latorreupc.edu
Alberto Ledesma Villalba 93 4016864 alberto.ledesmaupc.edu
Axel Legares Sierra axel.legaresupc.edu
Katharina Lengfeld 93 4017371 katharina.lengfeldupc.edu
Joaquin Liaudat 934017411 joaquin.liaudatupc.edu
Benedicto Lizcano Nuñez 93 4017091 benedicto.lizcanoupc.edu
Oriol Lloberas Valls 93 4011624 oriol.lloberasupc.edu
Antonio Lloret Morancho 93 4016870 antonio.lloretupc.edu
Antoni Ignaci Llull Marroig 93 4015761 antoni.llull.marroigupc.edu
Rogelio Lopez Bravo 93 4016228 rogelio.lopezupc.edu
Rubén - Daniel López Carreño ruben.daniel.lopezupc.edu
Carlos Maria Lopez Garello 93-4017252 carlos.maria.lopezupc.edu
Sergio Lopez Lazaro 93 4017094 sergio.lopez.lazaroupc.edu
Teresa Lopez Montero teresa.lopezupc.edu
Angel Lopez Rodriguez 93 2987429 angel.lopez.rodriguezupc.edu
Uxia Lopez-Doriga Sandoval 93 4016469 uxia.lopez-dorigaupc.edu
Pere Macias Arau pere.maciasupc.edu
Francesc Magrinya Torner 93 4017268 francesc.magrinyaupc.edu
Nirvan Makoond 93 4011036 nirvan.makoondupc.edu
Juan A. Mantecon Baena juan.manteconupc.edu
Miguel Angel Marazuela Calvo miguel.angel.marazuela.calvoupc.edu
Francisco Javier Marcote Ordax 93 4017238 francisco.javier.marcoteupc.edu
Antonio Mari Bernat 93 4016508 antonio.mariupc.edu
Blanca Marin Esteve blanca.marinupc.edu
Julio Marcelo Marti julio.m.martiupc.edu
Xavier Marti Duran 93 4016516 xavier.marti.duranupc.edu
Alberto Francisco Martin Huertas 934011624 amartincimne.upc.edu
Juan Pedro Martin Vide 93-4016476 juan.pedro.martinupc.edu
Joan Martinez Bofill joan.martinez-bofillupc.edu
Ariadna Martinez Estevez 93 4017816 ariadna.martinez.eupc.edu
Eduardo Martinez Gomariz 93 4011624 eduardo.martinez-gomarizupc.edu
Adriana Martinez Reguero 93 4017273 adriana.martinezupc.edu
Pere Antoni Martorell Pol 934134162 pere.antoni.martorellupc.edu
Albert Mas Soler 93 401 10 albert.mas.solerupc.edu
Francesc Xavier Massalle Puig 93 4017342 x.massalleupc.edu
Gerard Matas Casado gerard.matasupc.edu
Miguel Yury Mayorga Cardenas miguel.mayorgaupc.edu
Agustin Medina Sierra 93 4016915 agustin.medinaupc.edu
Francisco Mena Sebastia 93 4016530 francisco.menaupc.edu
Josep Mercade Aloy josep.mercadeupc.edu
Marc Mestres Ridge 93 4011624 marc.mestresupc.edu
Juan Miquel Canet 93-4016489 canetcimne.upc.edu
Andres Mirambell Arrizabalaga andres.mirambellupc.edu
Enrique Mirambell Arrizabalaga 93 4016510 enrique.mirambellupc.edu
Eric Miranda Neiva 93 4134162 eric.mirandaupc.edu
Joan Miro Farrerons 93 7414966 joan.miroupc.edu
Jose Rodrigo Miro Recasens 93 4017369 r.miroupc.edu
Behnam Mobaraki behnam.mobarakiupc.edu
David Modesto Galende 934137992 david.modestoupc.edu
Climent Molins Borrell 934011053 climent.molinsupc.edu
Jose Luis Monso de Prat 93 4015761 jose.luis.monsoupc.edu
Joel Montoy Albareda joel.montoyupc.edu
Javier Mora Serrano francisco.javier.moraupc.edu
Cesar Mösso Aranda 93-4016471 cesar.mossoupc.edu
Jose Moya Sanchez 93 4010736 jose.moyaupc.edu
Alba Muixi Ballonga alba.muixiupc.edu
Francisco Javier Muñoz Capilla 93 4016863 francisco.javier.munozupc.edu
Joan Muñoz Liesa 93 4017260 joan.munoz.liesaupc.edu
Alireza Najari alireza.najariupc.edu
Valeri Novell Grau 934011624 valeri.novellupc.edu
M. Amparo Nuñez Andres 93 4054019 m.amparo.nunezupc.edu
Eva Nuñez Navarro 93 4017952 eva.nunezupc.edu
Gonzalo Olivares Cerpa 93 4011624 gonzalo.olivaresupc.edu
Sebastià Olivella Pastalle 93 4017253 sebastia.olivellaupc.edu
Xavier Oliver Olivella 93 4016490 xavier.oliverupc.edu
Eva Oller Ibars 93 4016512 eva.ollerupc.edu
Eugenio Oñate Ibañez de Navarra 93 4016035 onatecimne.upc.edu
Raul Oorthuis Gomez raul.oorthuisupc.edu
Olga Ortega Gelabert 93 4010893 olga.ortegaupc.edu
Maribel Ortego Martinez 93 4011605 ma.isabel.ortegoupc.edu
Antonio Ortiz Ruiz antonio.ortiz.ruizupc.edu
Javier Ozon Gorriz 93 4011059 francisco.javier.ozonupc.edu
Nati Pastor Torrente 93 4011073 natividad.pastorupc.edu
Josep Pedret Rodes josep.pedretupc.edu
Luca Pelà 93 4011036 luca.pelaupc.edu
Francesco Pellegrino francesco.pellegrinoupc.edu
Adria Perez Carreras adria.perezupc.edu
Agusti Perez Foguet 93 4011072 agusti.perezupc.edu
Felix-Edmundo Perez Jimenez 93 4017085 edmundo.perezupc.edu
Isaco Perez Sosa 93 4017270 isaco.perezupc.edu
Narcís Pigem Ricart 93 4017269 narciso.pigemupc.edu
Josep Pinos Alseda 93 4017268 josep.pinosupc.edu
Jordi Poblet Puig 93 4016199 jordi.pobletupc.edu
Mauro Poliotti 93 4016508 mauro.poliottiupc.edu
Albert Prades Valls 93 4054019 alberto.prades.iupc.edu
Pere Prat Catalan 93 4016511 pere.pratupc.edu
Ivan Puig Damians ivan.puigupc.edu
Càrol Puig Polo 93 4016854 carol.puigupc.edu
Jaume Puigagut Juarez 93 4010898 jaume.puigagutupc.edu
Luis Javier Puiggros Parayre luis.javier.puiggrosupc.edu
Maria Angeles Puigvi Burniol 93 4016910 m.angels.puigviupc.edu
Luis G. Pujades Beneit 93 4017258 lluis.pujadesupc.edu
Sergio Ramirez Luque sergio.ramirez.luqueupc.edu
Anna Ramon Tarragona 93 4017259 anna.ramonupc.edu
Gonzalo Ramos Schneider 93 4017356 gonzalo.ramosupc.edu
Esther Real Saladrigas 93-4017358 esther.realupc.edu
Francesc Robuste Anton 93 4017104 f.robusteupc.edu
Elisabeth Roca Bosch 93 4017105 elisabet.rocaupc.edu
Pedro Roca Fabregat 93 4017381 pere.roca.fabregatupc.edu
Daniel Rodriguez Aranda daniel.rodriguez.arandaupc.edu
Alfonso Rodriguez Dono 93 4016869 alfonso.rodriguezupc.edu
Paula Rodriguez Escales 93 4011860 paula.rodriguez.escalesupc.edu
Antonio Rodriguez Ferran 93 4015697 antonio.rodriguez-ferranupc.edu
Miquel Rodriguez Niedenführ 93 4016516 miquel.rodriguez.niedenfuhrupc.edu
Kwon Bok Rodriguez Rausis kwon.rausisupc.edu
Pablo Rodriguez Ros pablo.rodriguez.rosupc.edu
Jose Pablo Rodriguez-Marin Sastre 93 4017343 jose.pablo.rodriguez.marinupc.edu
David Romero Blanco 93 4015808 david.romero-blancoupc.edu
Enrique Romero Morales 93 4016888 enrique.romero-moralesupc.edu
Riccardo Rorato riccardo.roratoupc.edu
Riccardo Rossi 93 4015696 rrossicimne.upc.edu
Patricia Rovira Bastus 934017098 patricia.roviraupc.edu
Maria Amparo Rubio Cerdà 934016305 m.amparo.rubioupc.edu
Estel Rueda Hernández 934016464 estel.ruedaupc.edu
Beniamino Russo beniamino.russoupc.edu
Maarten W. Saaltink 93 4016892 maarten.saaltinkupc.edu
Pablo Saez Viñas 93 4010894 pablo.saezupc.edu
Esther Sala Lardies 93-4011626 esther.sala-lardiesupc.edu
Marcel Sala Sanmarti 93 4011947 marcel.salaupc.edu
Savvas Saloustros 93 4011624 savvas.saloustrosupc.edu
Savvas Saloustros savvas.saloustrosupc.edu
Emilio Salsi 93 4011624 emilio.salsiupc.edu
Josep Maria Salvany Duran 93 4017255 josepm.salvanyupc.edu
Marti Sanchez Juny 93 4016481 marti.sanchezupc.edu
Miguel Angel Sanchez Pradas 93 4017352 miguel.angel.sanchez-pradasupc.edu
Xavier Sanchez Vila 93 4017246 xavier.sanchez-vilaupc.edu
Agustin Sanchez-Arcilla Conejo 93 4016472 agustin.arcillaupc.edu
Arcadi Sanmartin Carrillo 93 4011662 arcadi.sanmartinupc.edu
Marc Sanuy Vazquez marc.sanuyupc.edu
M. Mercedes Sanz Conde 93 4016228 m.mercedes.sanzupc.edu
Jose Sarrate Ramos 93-4016911 jose.sarrateupc.edu
Marcel Saurina Eudaldo 93-4011662 marcel.saurinaupc.edu
Jorge Segura Domingo jorge.seguraupc.edu
Ignacio Segura Perez 93 4017825 ignacio.seguraupc.edu
Daniel Sempere Torres 93 4017382 semperecrahi.upc.edu
Anna Serra Tort 93 4016886 a.serraupc.edu
Juan Pablo Sierra Pedrico 93 4016467 joan.pau.sierraupc.edu
Guillem Solé Marí 93 4017244 guillem.sole.mariupc.edu
Jaume Soler Villanueva 93 4016913 jaume.soler.villanuevaupc.edu
Cecilia Soriano Ortiz 934011624 cecilia.sorianoupc.edu
Francesc Soriguera Marti 93 4017266 francesc.sorigueraupc.edu
Isaac Tan Bachs 93 4012542 isaac.tanupc.edu
Ana Maria Tapia Gomez 93 4016305 ana.m.tapiaupc.edu
Daniel Tarragó Munté 93 4011624 dani.tarragoupc.edu
Caterina Tozzi caterina.tozziupc.edu
Michela Trabucchi michela.trabucchiupc.edu
Francisco Javier Tre Garcia 93 4016305 javier.treupc.edu
Pau Trubat Casal 93 4011053 pau.trubat.casalupc.edu
Jose Turmo Coderque 93 4017274 jose.turmoupc.edu
Mateo Turro Calvet 93 4016754 m.turroupc.edu
Enrica Uggetti 93 4016465 enrica.uggettiupc.edu
Manuel Valdes Lopez 93-4011026 manuel.valdesupc.edu
Ignacio Valero Lopez 93 4011828 ignacio.valeroupc.edu
Susanna Valls del Barrio 93 4017084 susanna.vallsupc.edu
Yeudy Felipe Vargas Alzate yeudy.felipe.vargasupc.edu
Maria Violeta Vargas Parra maria.violeta.vargasupc.edu
Jean Vaunat 934017248 jean.vaunatupc.edu
Gema Velez Sabater 93 2119744 gema.velezupc.edu
Chiara Venturini chiara.venturiniupc.edu
David Verges Coll 934011624 david.vergesupc.edu
Robert Verges Fernandez 93 4017267 robert.vergesupc.edu
Agnès Vila Rius 93-4011662 agnes.vilaupc.edu
Vicens Villalba Herrero 93 4017381 vicente.villalbaupc.edu
Miriam Villares Junyent 93 4011617 miriam.villaresupc.edu
Jingjing Wang jingjing.wangupc.edu
Yufei Wang yufei.wangupc.edu
Moritz Wegener 93 4017350 moritz.wegenerupc.edu
Jose Francisco Zarate Araiza 93-4010794 zaratecimne.upc.edu
Maria Dolores Zavala Sanchez 93 4011641 lola.zavalaupc.edu
Sergio Zlotnik Martinez 93 4017760 sergio.zlotnikupc.edu
Jose Luis Zornoza Gomez jose.luis.zornozaupc.edu
Ruben Zorrilla Martinez 93 4012529 rzorrillacimne.upc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Enginyeria Civil i Ambiental
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 07 desembre 2018
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech