Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Matemàtiques > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Matemàtiques
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques del Matemàtiques
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Leo Acho Zuppa 93 4137240 leonardo.achoupc.edu
David Agis Cherta 93 4137458 david.agisupc.edu
Francesc d'Asis Lluis Aguilo Gost 93 4010850 francesc.aguiloupc.edu
Maria Alberich Carramiñana 93 4016053 maria.alberichupc.edu
Daniel Aldeguer Rivero 93 4054436 daniel.aldeguerupc.edu
Maria Teresa Alonso Alonso 93 4054436 maria.teresa.alonsoupc.edu
Maria Teresa Alonso Alonso 934054436 maria.teresa.alonsoupc.edu
Montserrat Alsina Aubach 93-8777251 montserrat.alsinaupc.edu
Josep Alvarez Montaner 93 4016638 josep.alvarezupc.edu
Enric Amado Vicente 93 4054436 enric.amadoupc.edu
Rafel Amer Ramon 93-7398130 rafel.amerupc.edu
Jaume Amoros Torrent 93 4016638 jaume.amorosupc.edu
Josefina Antonijuan Rull 938967743 josefina.antonijuanupc.edu
Josep Maria Aroca Farrerons 93 4016018 josep.m.arocaupc.edu
Inmaculada Baldoma Barraca 93 4017077 immaculada.baldomaupc.edu
Simeon Michael Ball 93 4134103 simeon.michael.ballupc.edu
Miguel Angel Barja Yañez 93 4016053 miguel.angel.barjaupc.edu
Lali Barriere Figueroa 93 4134104 lali.barriereupc.edu
Carles Batlle Arnau 93 8967713 carles.batlleupc.edu
Marcel Bernet Marti 93 4054436 marcel.bernetupc.edu
Monica Blanco Abellan 93 5521135 monica.blancoupc.edu
Guillem Blanco Fernandez 93 4015887 guillem.blancoupc.edu
Daniel Blasi Babot 93 8777200 daniel.blasiupc.edu
Victor Boix Bellido 93 4054436 victor.boix.bellidoupc.edu
Carles Bonet Reves 93 4016644 carles.bonetupc.edu
Santiago Boza Rocho 93 4134120 santiago.bozaupc.edu
Maria Montserrat Bruguera Padro 93 4016284 m.montserrat.brugueraupc.edu
Joaquim Brugués Mora 93 4010904 joaquim.bruguesupc.edu
Helena Brunel Montaner 934054436 helena.brunelupc.edu
Pablo Buenestado Caballero 93 4137391 pablo.buenestadoupc.edu
Pep Burillo Puig 93 4016033 pep.burilloupc.edu
Eloy Cabezas Cardenas 93 4054436 eloy.cabezasupc.edu
Xavier Cabre Vilagut 93 4010974 xavier.cabreupc.edu
Alejandro Caceres Dominguez 93 8777200 alejandro.caceres.dominguezupc.edu
Jordi Caelles Abillar 93 4054054 jordi.caelles.abillarupc.edu
Maria del Pilar Cano Vila 93 4137705 m.pilar.canoupc.edu
Angeles Carmona Mejias 93 4137317 angeles.carmonaupc.edu
Marta Casanellas Rius 93 4015887 marta.casanellasupc.edu
Jose Manuel Castañar Cañas 93 4054436 jose.manuel.castanarupc.edu
Merce Claverol Aguas 93 4137430 merce.claverolupc.edu
Josep Colominas Balague 93 4054436 josep.colominasupc.edu
Pau Colominas Espinola 934054436 pau.colominasupc.edu
Francesc de Paula Comellas Padro 93 4134109 francesc.comellasupc.edu
Ester Comellas Sanfeliu ester.comellasupc.edu
Albert Compta Creus 93 4017804 albert.comptaupc.edu
Neus Consul Porras 93 4016553 neus.consulupc.edu
Josep M. Cors Iglesias 93 8777247 josep.m.corsupc.edu
Matthew John Coulson 93 4015996 matthew.john.coulsonupc.edu
Rafael Cubarsi Morera 93 4015995 rafael.cubarsiupc.edu
Amadeu Delshams i Valdes 93 4016052 amadeu.delshamsupc.edu
Anna de Mier Vinue 93-4137975 anna.de.mierupc.edu
Roisin Mary Dempsey Bradell 93 4010904 roisin.braddellupc.edu
David Diaz Rodriguez 934054436 david.diaz-rodriguezupc.edu
Margarita Domenech Blazquez 93 8777248 margarita.domenechupc.edu
Ricard Dominguez Diaz 93 4054436 ricard.dominguezupc.edu
Jose Francisco Dominguez Sevilla 93 4054436 jose.dominguezupc.edu
Josep Elgueta Monto 93 4137694 josep.elguetaupc.edu
Raimon Elgueta Monto 93 4137687 raimon.elguetaupc.edu
Andres Marcos Encinas Bachiller 93 4137454 andres.marcos.encinasupc.edu
Miquel Escudero Royo 93 4016006 miquel.escuderoupc.edu
Margarida Espona Dones 93 4134111 margarida.esponaupc.edu
Guillermo Esteban Pascual 93 4137705 guillermo.esteban.pascualupc.edu
Josep Fabrega Canudas 93 4015989 josep.fabregaupc.edu
Jaume Fabregat Fillet 93 5521137 jaime.fabregatupc.edu
Rafel Farre Cirera 93 4137703 rafel.farreupc.edu
Yury Fedorov Kuzmin 93 4054257 yuri.fedorovupc.edu
Julio Fernández González 93 8967225 julio.fernandez.gupc.edu
Jesus Fernandez Sanchez 93 4017460 jesus.fernandez.sanchezupc.edu
Josep Ferrer Llop josep.ferrerupc.edu
Miguel Angel Fiol Mora 93 4015993 miguel.angel.fiolupc.edu
Jaume Franch Bullich 93 4016003 jaume.franchupc.edu
Josep Freixas Bosch 93-8777246 josep.freixasupc.edu
Imma Galvez Carrillo 93 7398012 m.immaculada.galvezupc.edu
Yamila Garcia Martinez 93 4054436 yamila.garciaupc.edu
Maria Isabel Garcia Planas 93 4017803 maria.isabel.garciaupc.edu
Francesca Gatti francesca.gattiupc.edu
Josep Gibergans Baguena 93 7398950 jose.gibergansupc.edu
Juan Antonio Gil Granados 93 4054436 juan.antonio.gilupc.edu
Daniel Gil Muñoz 93 4137693 daniel.gil.munozupc.edu
Carlos Gimenez Cañadas 93 4054436 carlos.gimenezupc.edu
Jose Miguel Gimenez Pradales 93-8777249 jose.miguel.gimenezupc.edu
Marta Ginovart Gisbert 93 5521133 marta.ginovartupc.edu
Mar Giralt Miron 93 4017783 mar.giraltupc.edu
Filippo Giuliani 93 4054436 filippo.giulianiupc.edu
Filippo Giuliani 93 4015716 filippo.giulianiupc.edu
Joan Vicenç Gomez Urgelles 93 8967746 joan.vicenc.gomezupc.edu
Rodrigo Gonçalves Schaefer rodrigo.schaeferupc.edu
Marina Gonchenko 93 4054436 marina.gonchenkoupc.edu
Guillermo Gonzalez Casado 93 4137702 guillermo.gonzalezupc.edu
Xavier Gracia Sabate 93 4016007 xavier.graciaupc.edu
Maria Àngela Grau Gotes 93-4137976 angela.grauupc.edu
Marcel Guardia Munarriz 93 4017427 marcel.guardiaupc.edu
Jordi Guardia Rubies 93 8967720 jordi.guardia-rubiesupc.edu
Antoni Guillamon Grabolosa 93 4016621 antoni.guillamonupc.edu
Pere Gutierrez Serres 93 4011713 pere.gutierrezupc.edu
Armando Gutierrez Terradillos armando.gutierrezupc.edu
Jaime Haro Cases 93 4016638 jaime.haroupc.edu
Manuel Hernandez Pajares 93 4016029 manuel.hernandezupc.edu
Víctor Hernàndez I Barrios victor.hernandez.barriosupc.edu
Carmen Hernando Martin 93 4016051 carmen.hernandoupc.edu
Javier Herranz Sotoca 93 4134117 javier.herranzupc.edu
Clemens Huemer 93 4134116 clemens.huemerupc.edu
Gemma Huguet Casades 93 4010940 gemma.huguetupc.edu
Susana Igual Lopez 93 4054436 susanna.igualupc.edu
Fayçal Ikhouane El Moustachir 93 4137394 faycal.ikhouaneupc.edu
M. Jose Jimenez Jimenez 93 4137025 maria.jose.jimenezupc.edu
Jorge Jimenez Urroz 93-4017408 jorge.urrozupc.edu
Angel Juanpere Gonzalez 93 4054436 angel.juanpereupc.edu
Joan C. Lario Loyo 93 4137686 joan.carles.larioupc.edu
Jose Tomas Lazaro Ochoa 934015891 jose.tomas.lazaroupc.edu
Fatima Ezzahra Lembarki El Ammari 93 4054436 fatima.ezzahra.lembarkiupc.edu
Mari Carme Leseduarte Milan 93 7398208 mari.carme.leseduarteupc.edu
Antonio Limon Moron 93 4054436 antonio.limonupc.edu
Anna Llado Sanchez 93 4015986 aina.lladoupc.edu
Pere Lopez Brosa 93 4054436 pere.lopezupc.edu
Jose Antonio Lubary Martinez 93 4137684 jose.a.lubaryupc.edu
Antonio Magaña Nieto 93 7398206 antonio.maganaupc.edu
M. Dolors Magret Planas 93 4016051 m.dolors.magretupc.edu
Victor Mañosa Fernandez 937398254 victor.manosaupc.edu
Jaume Martí Farré 93 4137683 jaume.martiupc.edu
Pau Martin de la Torre 93 4016040 p.martinupc.edu
Alvar Martin Llopis 93 4054436 alvar.martin.llopisupc.edu
Sebastia Martin Mollevi 93 4016005 sebastia.martinupc.edu
Ramiro Martinez Pinilla ramiro.martinezupc.edu
Fernando Martinez Saez 93 4137690 fernando.martinezupc.edu
Maria Teresa Martinez-Seara Alonso 93 4016551 tere.m-searaupc.edu
Albert Mas Blesa 93 4137240 albert.mas.blesaupc.edu
Josep Joaquim Masdemont Soler 93 4016663 josep.masdemontupc.edu
Maria Rosa Massa Esteve 93 4017278 m.rosa.massaupc.edu
Immaculada Massana Hugas 938967743 immaculada.massanaupc.edu
Montserrat Maureso Sanchez 93 4137682 montserrat.mauresoupc.edu
Adria Melendo Ribera 934054436 adria.melendoupc.edu
Massimo Milesi 93 4054436 massimo.milesiupc.edu
Nuria Mira Gomez 934054436 nuria.miraupc.edu
Eva Miranda Galceran 93 4010904 eva.mirandaupc.edu
Margarida Mitjana Riera 93 4037031 margarida.mitjanaupc.edu
Santiago Molina Blanco 93 4137982 santiago.molinaupc.edu
Xavier Molinero Albareda 93 8777331 xavier.molineroupc.edu
Enrique Pedro Jaime Monso Burgues 93 7398028 enrique.monsoupc.edu
Eulalia Montoro Lopez 93 4054436 maria.eulalia.montoroupc.edu
Jordi Montserrat Adell 93 4137692 jordi.montserrat-adellupc.edu
Mercè Mora Gine 93-4137981 merce.moraupc.edu
Maria Paz Morillo Bosch 93 4016008 paz.morilloupc.edu
Luis Eduardo Mujica Delgado 93 4137313 luis.eduardo.mujicaupc.edu
Miguel Carlos Muñoz Lecanda 93 4015959 miguel.carlos.munozupc.edu
Xavier Muñoz Lopez 93 4015988 xavier.munozupc.edu
Jose Javier Muñoz Romero 93 4137253 j.munozupc.edu
Timothy Myers 93 4015815 timothy.myersupc.edu
Maria Teresa Navarro Gonzalo 93 7398255 m.teresa.navarroupc.edu
Marc Noy Serrano 93 4137709 marc.noyupc.edu
Oscar Oliver Uriel 93 4054436 oscar.oliver.urielupc.edu
Maria Mercedes Olle Torner 93 4011780 merce.olleupc.edu
Josep Maria Olm Miras 93 4016657 josep.olmupc.edu
Cedric Oms 93 4010904 cedric.omsupc.edu
Dimitar Ouzounov 93 4016029 dimitar.ouzounovupc.edu
Juan Ramon Pacha Andujar 93 4054256 juan.ramon.pachaupc.edu
Carles Padro Laimon 93 4016041 carles.padroupc.edu
Francisco Palacios Quiñonero 93 8777302 francisco.palaciosupc.edu
Chara Pantazi 93 4016283 chara.pantaziupc.edu
Nuria Pares Marine 93 4137314 nuria.paresupc.edu
Pere Pascual Gainza 93 4015800 pere.pascualupc.edu
Sergio Antonio Peire Marí 93 4054436 sergio.antonio.peireupc.edu
Ignacio Manuel Pelayo Melero 93-5521134 ignacio.m.pelayoupc.edu
Marta Peña Carrera 93-4017078 marta.penyaupc.edu
Guillem Perarnau Llobet 93 4134114 guillem.perarnauupc.edu
Sonia Perez Mansilla 93 4134118 sonia.perez-mansillaupc.edu
Maria Jesus Perez Martin 93 4054436 maria.jesus.perezupc.edu
Julian Pfeifle 93 4137714 julian.pfeifleupc.edu
Francesc Planas Vilanova 93 4016664 francesc.planasupc.edu
Bernat Plans Berenguer 93 4016550 bernat.plansupc.edu
Montserrat Pons Valles 93 8777337 montserrat.ponsupc.edu
Francesc Pozo Montero 93 4137316 francesc.pozoupc.edu
Joana d'Arc Prat Farran 938967743 joana.darc.pratupc.edu
Francesc Prats Duaygues 93 4137691 francesc.pratsupc.edu
Alba Pros Pares 93 4054436 alba.prosupc.edu
Maria Albina Puente del Campo 93 8777336 m.albina.puenteupc.edu
Francisco Javier Puerta Coll 93 4016284 francisco.javier.puertaupc.edu
Carles Puig Pla 93 4017782 carles.puigupc.edu
Joaquim Puig Sadurni 93 4015888 joaquim.puigupc.edu
Gisela Pujol Vazquez 93 7398159 gisela.pujolupc.edu
Jordi Quer Bosor 93-4137974 jordi.querupc.edu
Joan Quintana Compte 93 4054436 joan.quintana.compteupc.edu
Ramon Quintanilla de Latorre 93 7398162 ramon.quintanillaupc.edu
Jose Matias Ramirez Moreno 93 4054436 jose.matias.ramirezupc.edu
Rodrigo Ramirez Pisco rodrigo.ramirez.piscoupc.edu
Rafael Ramirez Ros 93 4054243 rafael.ramirezupc.edu
Anna Rio Doval 93 4137688 ana.rioupc.edu
Xavier Rivas Guijarro 93 4137000 xavier.rivasupc.edu
Oscar Rivero Salgado oscar.riveroupc.edu
Jordi Roca Lacostena 93 401 77 jordi.roca.lacostenaupc.edu
Antoni Roca Rosell 93 4016629 antoni.roca-rosellupc.edu
Jose Rodellar Benede 93 4137372 jose.rodellarupc.edu
Oscar Rodriguez del Rio 93 4016551 oscar.rodriguezupc.edu
Juan Rodriguez Jordana 93 4011741 juan.rodriguezupc.edu
Agusti Roig Marti 93 4011712 agustin.roigupc.edu
Narciso Roman Roy 93 4016004 narciso.romanupc.edu
Josep Maria Rossell Garriga 93 8777334 josep.maria.rossellupc.edu
Victor Rotger Cerdà 93-4137977 victor.rotgerupc.edu
Adrià Rovira Garcia 93 4012531 adria.roviraupc.edu
Josep Rubio Massegu 93 8777338 josep.rubioupc.edu
Juan Jose Rue Perna 93 4134106 juan.jose.rueupc.edu
Jose Luis Ruiz Muñoz 93 4137707 jose.luis.ruizupc.edu
Magda Ruiz Ordoñez 93 4137312 magda.ruizupc.edu
Assumpta Sabater Pruna 937398257 assumpta.sabater-prunaupc.edu
Vera Sacristan Adinolfi 93 4137710 vera.sacristanupc.edu
Natalia Sadovskaia Nurimanova 93 4137708 natalia.sadovskaiaupc.edu
German Saez Moreno 93 4016002 german.saezupc.edu
Vicenç Sales Ingles 937398206 vicenc.salesupc.edu
Jordi Saludes Closa 93-7398572 jordi.saludesupc.edu
Daniel Samaniego Vidal 93 4054436 daniel.samaniego.vidalupc.edu
Miguel Sanchez Campoy 93 4054436 miguel.sanchez.campoyupc.edu
Mónica Sanchez Soler 93 4137692 monica.sanchezupc.edu
Jaime Sanz Subirana 93 4016030 jaume.sanzupc.edu
Carlos Seara Ojea 93-4137706 carlos.searaupc.edu
Oriol Serra Albo 93 4015996 oriol.serraupc.edu
Carles Serrat Pie 934054486 carles.serratupc.edu
Alexandre Sierra Ballarin 93 4054436 alexandre.sierraupc.edu
Rodrigo Ignacio Silveira Isoba 93 4137704 rodrigo.silveiraupc.edu
Ester Simo Mezquita 93 8967713 ester.simoupc.edu
Joan Sola-Morales Rubio 93 4016552 jc.sola-moralesupc.edu
Ilka Spasova Shosheva 934054436 ilka.spasova.shoshevaupc.edu
Christoph Spiegel christoph.spiegelupc.edu
Antonio Susin Sanchez 93 4017781 toni.susinupc.edu
Francesc Tiñena Salvaña 93-4137978 francesc.tinenaupc.edu
Joan Trias Pairo 93 4137980 joan.triasupc.edu
Enric Trullols Farreny 93 8967770 enric.trullolsupc.edu
Marta Valencia Guitart 93 4054496 marta.valenciaupc.edu
Luis Valencia Lopez 93 4054436 lluis.valenciaupc.edu
Montse Vela del Olmo 93 4137696 montse.velaupc.edu
Robert Velasquez Barrio 93 4054436 robert.velasquezupc.edu
Enric Ventura Capell 93 8777332 enric.venturaupc.edu
Yolanda Vidal Segui 93 4137309 yolanda.vidalupc.edu
Francesc Vilamajo Capdevila 93 7398164 francesc.vilamajoupc.edu
Jordi Villanueva Castelltort 93 4015887 jordi.villanuevaupc.edu
Jorge Luis Villar Santos 93 4016016 jorge.villarupc.edu
Sebastià Xambo Descamps 93 4237979 sebastia.xamboupc.edu
Heng Yang 93 4016019 h.yangupc.edu
Oznur Yasar Diner 93 4054435 oznur.yasar.dinerupc.edu
Neus Ybern Carballo 93 8967756 neus.ybernupc.edu
Maria Luisa Zaragoza Monroig 93 8967713 marisa.zaragozaupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Matemàtiques
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 13 setembre 2019
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech