Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Física > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Física
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques del Física
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Xavier Alabart Lopez xavier.alabartupc.edu
Marta Alarcon Jordan 93 4137547 marta.alarconupc.edu
Olga Alcaraz Sendra 93 4137544 olga.alcarazupc.edu
Arantxa Alonso Maleta 934054179 arantxafa.upc.edu
Sergio Alonso Muñoz 93 4016263 s.alonsoupc.edu
Sebastian Andreas Altmeyer sebastian.andreas.altmeyerupc.edu
Aleix Alvarez Ciudad aleix.alvupc.edu
Amador Alvarez Jimenez amador.alvarezupc.edu
Enric Alvarez Lacalle 93 4134152 enric.alvarezupc.edu
Lluis Ametller Congost 93 4137367 lluis.ametllerupc.edu
Pablo Amil Marletti pablo.amilupc.edu
Sara Arbos Torrent 934016973 sara.arbosupc.edu
Santiago Arias Calderon 934134129 santiago.ariasupc.edu
Javier Arribas Lázaro 934137000 javier.arribasupc.edu
Grigori Astrakharchik grigori.astrakharchikupc.edu
Carlota E. Auguet Sangra 93 4016264 carlota.auguetupc.edu
Roger Ayats Lopez 93 4137986 roger.ayatsupc.edu
Araceli Aznar Luque 93 4137561 araceli.aznarupc.edu
Araceli Aznar Luque araceli.aznarupc.edu
Lluis Batet Miracle 93 4016691 lluis.batetupc.edu
Oriol Batiste Boleda 93 4016891 oriolfa.upc.edu
Marti Beltran Gonzalez marti.beltranupc.edu
Luis Benadero Garcia-Morato 93 4016089 luis.benaderoupc.edu
Salim Benadouda Ivars 937398555 salim.benadoudaupc.edu
Salim Benadouda Ivars salim.benadoudaupc.edu
Sergio Berart Diez 93 4054107 sergio.diezupc.edu
Fanny Esther Berigüete Alcantara 93 4016816 fanny.esther.berigueteupc.edu
Oscar Bertran Canovas 93-8035300 oscar.bertranupc.edu
Alfredo de Blas del Hoyo 93 4016662 alfredo.de.blasupc.edu
Maria Bofill Diez-Cascon maria.bofillupc.edu
Raul Bombin Escudero raul.bombinupc.edu
Jordi Boronat Medico 93 4017286 jordi.boronatupc.edu
Muriel Botey Cumella 93 4137387 muriel.boteyupc.edu
Eduardo Bravo Guil 93 4017887 eduardo.bravoupc.edu
Pere Bruna Escuer 934134151 pbrunafa.upc.edu
Barbara Cabrera Agudo barbara.cabreraupc.edu
Jaume Calaf Zayas 93 7398076 jaume.calafupc.edu
Daniel Calvete Manrique 934016827 daniel.calveteupc.edu
Francisco Calviño Tavares 934010813 francisco.calvinoupc.edu
Germinal Camps Anaya 93 4137257 germinal.campsupc.edu
Juan Carlos Cañadas Lorenzo 93 7398049 juan.carlos.canadasupc.edu
Manel Canales Gabriel 93 4017287 manel.canalesupc.edu
Juan Carlos Cante Teran 93 7398676 juan.canteupc.edu
Oriol Casamor Martinell 93 4016973 oriol.casamor.martinellupc.edu
Max Casamor Vidal 93 4010784 max.casamorupc.edu
M. del Carmen Casas Castillo 93 7398935 m.carmen.casasupc.edu
Pedro Juan Castellvi Girones pere.castellviupc.edu
Joan Toni Castillo Grimalt joan.toni.castilloupc.edu
Joaquim Casulleras Ambros 93 4016968 joaquim.casullerasupc.edu
Martí Català Sabaté marti.catalaupc.edu
Crina Cojocaru 937398571 crina.maria.cojocaruupc.edu
Antonio Colombo Muriel antonio.colomboupc.edu
Marti Coma Company marti.comaupc.edu
Guillem Cortes Rossell 93 4017456 guillem.cortesupc.edu
Daniel Crespo Artiaga 934134141 daniel.crespoupc.edu
David de la Torre Sangrà david.de.la.torre.sangraupc.edu
Maria del Barrio Casado 93 4015931 maria.del.barrioupc.edu
Rinse de Swart 93 4016087 rinse.de.swartupc.edu
Jose Antonio Diego Vives 93 7398739 jose.antonio.diegoupc.edu
Blas Echebarria Dominguez 93 4016264 blas.echebarriaupc.edu
Juan Enciso Pizarro 93 4016973 juan.encisoupc.edu
Carlos Esbri Rosales 93 7398102 carlos.esbriupc.edu
Albert Falques Serra 93 4016889 albert.falquesupc.edu
Roberto Fariñas Gomez roberto.farinasupc.edu
Francisco Fayos Valles 93 4011749 f.fayosupc.edu
Antonio Fernandez Martinez antonio.fernandez.martinezupc.edu
Mario Fernandez Palos mario.fernandez.palosupc.edu
Juanjo Fernandez Soler 93 7398222 juanjo.fernandezupc.edu
Mercè Ferrando Bonet merce.ferrandoupc.edu
Núria Ferrer Anglada 93 4016782 nuria.ferrerupc.edu
Roberto Maurice Flores Le Roux 93 7398102 roberto.maurice.floresupc.edu
Josep Lluis Font Garcia 93 7398645 josep.lluis.fontupc.edu
Hector Fornes Martinez 93 4016973 hector.fornesupc.edu
Fidel Franco Gonzalez 93 4016379 fidel.francoupc.edu
Jordi Freixa Terradas 93 4017454 jordi.freixa-terradasupc.edu
Shimpei Futatani 93 4017753 shimpei.futataniupc.edu
Jose Eduardo Garcia Garcia 93-4016086 jose.eduardo.garciaupc.edu
Enrique Jose Garcia Melendo 93 7398942 enrique.garcia.melendoupc.edu
Jordi Garcia Ojalvo jordi.g.ojalvoupc.edu
Domingo Garcia Senz 93 4137366 domingo.garciaupc.edu
Oriol Gargallo Vicente 938967701 oriol.gargalloupc.edu
Sandeep Babu Gawali 937398508 sandeep.babu.gawaliupc.edu
Jonathan Fernando Gebbia 93 4015933 jonathan.fernando.gebbiaupc.edu
Pilar Gil Pons 93 4134144 pilarfa.upc.edu
Antoni Giro Roca 93 5521143 antoni.giroupc.edu
Vicente Gomis Arbones 93 4016823 gomisfa.upc.edu
Jordi Gomis Bresco 935521114 jordi.gomis.brescoupc.edu
Laura Gonzalez Blanco 934137000 laura.gonzalez.blancoupc.edu
Ricard Gonzalez Cinca 93 4134153 ricardfa.upc.edu
Claudia Grossi 93 4010892 claudia.grossiupc.edu
Elvira Guardia Manuel 93 4017288 elvira.guardiaupc.edu
Grecia Guijarro Gamez 93 4017286 grecia.guijarroupc.edu
Miguel Angel Gutierrez Antuñano miguel.angel.gutierrezupc.edu
Jordi Gutierrez Cabello 934134146 jordi.gutierrezupc.edu
Yago Herrera 93 4137487 yago.herreraupc.edu
Ramon Herrero Simon 93 7398948 ramon.herreroupc.edu
Carme Hervada Sala 93 7398268 carme.hervadaupc.edu
Jiang Ji Ho Zhang jiang.ji.houpc.edu
Antonio Isalgue Buxeda 93-4017914 antonio.isalgueupc.edu
Xavier Jaen Herbera 93 4015935 xavier.jaenupc.edu
Jordi Jose Pont 93 4137364 jordi.joseupc.edu
Jose Miguel Juan Zornoza 93 4017983 jose.miguel.juanupc.edu
Nabil Kakeh Burgada nabil.kakehupc.edu
Homeyra Khaledian 93 4134126 homeyra.khaledianupc.edu
Youri Koubychine Merkulov 93 4012543 iouri.koubychineupc.edu
Francisco Javier Lana Pons 93 4010825 francisco.javier.lanaupc.edu
Alexander Lebrato Gonzalez 934016973 alexander.lebratoupc.edu
Manuel Linares Alegret 93 4137750 manuel.linaresupc.edu
Josep Oriol Lizandra Dalmases 93 7398764 oriol.lizandraupc.edu
Alba Llabres i Brustenga 934017800 alba.llabresupc.edu
Pol Lloveras Muntane 93 4010824 pol.lloverasupc.edu
Daniel Lopez Codina 935521128 daniel.lopez-codinaupc.edu
Victor Lopez de Rioja victor.lopez.de.riojaupc.edu
Jose Lopez Lopez 93 4137256 josep.lopez-lopezupc.edu
David O. Lopez Perez 93 4010822 david.orencio.lopezupc.edu
Roberto Macovez 93 4016568 roberto.macovezupc.edu
Oscar Maldonado Diaz oscar.maldonado-diazupc.edu
Miquel Marchena Angos 93 4011092 miquel.marchenaupc.edu
Francisco Marques Truyol 93 4016897 francisco.marquesupc.edu
Jordi Marti Rabassa 93 4017184 jordi.martiupc.edu
Victor Manuel Martinez Quiroga 93 4010781 victor.martinez.quirogaupc.edu
Victor Manuel Martinez Quiroga victor.martinez.quirogaupc.edu
Maria Dolors Martinez Santafe 93 4016378 dolors.martinezupc.edu
Jordi Martorell Pena 93-7398076 jordi.martorellupc.edu
Elisabet Mas de les Valls Ortiz 934016031 elisabet.masdelesvallsupc.edu
Cristina Masoller 937398507 cristina.masollerupc.edu
Pietro Alberto Massignan 93 4016973 pietro.massignanupc.edu
Marc Maymo Garrido marc.maymo.garridoupc.edu
Jordi Mazon Bueso 93 4016973 jordi.mazonupc.edu
Ferran Mazzanti Castrillejo 93 4016967 ferran.mazzantiupc.edu
Judith Medina Pardell 93 7398555 judith.medinaupc.edu
Marc Melgosa Farres 934137000 marc.melgosaupc.edu
Marc Melgosa Farres 93 4134160 marc.melgosaupc.edu
Juan Pedro Mellado Gonzalez juan.pedro.melladoupc.edu
Fernando Pablo Mellibovsky Elstein 93 4134101 fernando.mellibovskyupc.edu
Ernest Mendoza Gomez 93 4017001 ernest.mendozaupc.edu
Isabel Mercader Calvo 93 4016896 isabelfa.upc.edu
David Merino Arranz david.merinoupc.edu
Alvaro Meseguer Serrano 93 4017982 alvaro.meseguerupc.edu
Arnau Miro Jane 934016973 arnau.miroupc.edu
Hossameldin Mohamed Selim hossam.eldin.mohamed.selimupc.edu
Joan Moltó Rando 934134124 joan.moltoupc.edu
Manuel Moreno Lupiañez 93 8967769 manuel.morenoupc.edu
Miguel Mudarra Lopez 93 7398139 miguel.mudarraupc.edu
Jordi Muela Castro jordi.muelaupc.edu
Roger Mulet Morato roger.muletupc.edu
Despina Nasiou despina.nasiouupc.edu
Javier Navarro Bosque 93-8967718 javier.navarroupc.edu
Marta Net Marce 93 4017980 marta.netupc.edu
Jelena Nikolic 93.401.69. jelena.nikolicupc.edu
Claudia Novell Reverter 934016973 claudia.novellupc.edu
Diego Ochoa Guerrero 93 4017978 diego.a.ochoaupc.edu
Enrique Ortega 93 7398150 e.ortegaupc.edu
Antonio Otero Muñoz antonio.otero.munozupc.edu
Carles Panades Guinart 93.401.69. carles.panadesupc.edu
Seyedeh Leila Panahi 93 4134156 seyedeh.leila.panahiupc.edu
Luis Carlos Pardo Soto 93 4016565 luis.carlos.pardoupc.edu
Hyuk Park 93 4134138 park.hyukupc.edu
Romualdo Pastor Satorras 93-4017379 romualdo.pastorupc.edu
Arcadi Pejuan Alcobe 93 8967739 arcadi.pejuanupc.edu
Angelina Peñaranda Ayllon 93-4017995 angelinafa.upc.edu
Marcos Perez Batlle 93 4134071 mpbatlleac.upc.edu
Maria Cristina Periago Oliver 93 4137425 cristina.periagoupc.edu
Raimon Pericas Casals raimon.pericasupc.edu
Eloi Pineda Soler 93 5521141 eloi.pinedaupc.edu
David Pino Gonzalez 93 4134142 david.pinoupc.edu
Siddharth Pitta 93 4134156 siddharth.pittaupc.edu
Antonio Javier Pons Rivero 937398509 a.ponsupc.edu
Trinitat Pradell Cara 93 5521129 trinitat.pradellupc.edu
Albert Prades Gimeno 93 4016973 albert.pradesupc.edu
Xavier Prats Menendez 934134125 xavier.pratsupc.edu
Clara Prats Soler 935521107 clara.pratsupc.edu
Maria del Carmen Pretel Sanchez 934016049 carme.pretelupc.edu
Bernat Puig Camps bernat.puig.campsupc.edu
Joan Puigdomenech Franquesa 93 4017888 joan.puigdomenechupc.edu
Laureano Ramirez de la Piscina Millan 93 4017995 laure.piscinaupc.edu
Alex Ramonjoan Escobar alex.ramonjoanupc.edu
Alberto Rebassa Mansergas alberto.rebassaupc.edu
Jose Manuel Redondo Apraiz 93 4017984 redondofa.upc.edu
Rosendo Rey Oriol 93 4017474 rosendo.reyupc.edu
Cesca Ribas Prats 93 4134145 francesca.ribasupc.edu
Inmaculada Rodriguez Cantalapiedra 93 4016816 inmaculada.rodriguezupc.edu
Raul Rodriguez Sola 93 4015936 raul.rodriguezupc.edu
Laura Rodriguez Suñe laura.rodriguez.suneupc.edu
Jose Ignacio Rojas Gregorio 93 4134130 rojasfa.upc.edu
Jaime Roset Calzada 93 4016380 jaime.rosetupc.edu
Federico Rossi 93 7398102 federico.rossiupc.edu
Raquel Dolores Rubion Sarbosa 93.401.69. raquel.rubionupc.edu
Raúl Saez Garcia 93 41341 raul.saez.garciaupc.edu
Gloria Sala Cladellas 93 4137488 gloria.salaupc.edu
Jordi Sala Matavera jordi.sala.mataveraupc.edu
Josep Salud Puig 93-4010823 josep.saludupc.edu
Bhanu Samala bhanu.prakash.reddy.samalaupc.edu
Juan Sánchez Baena juan.sanchez.baenaupc.edu
Juan Jose Sanchez Umbria 93 4017981 juan.j.sanchezupc.edu
Francisco Javier Sanz Cano 93 7398942 francesc.x.sanzupc.edu
Luis Angel Sedano Miguel 93 4016973 luis.angel.sedanoupc.edu
Jordi Sellares Gonzalez 93 7398948 jordi.sellaresupc.edu
Josep Sempau Roma 93 4016074 josep.sempauupc.edu
Carina Serra de Larrocha 93 4015934 carina.serraupc.edu
Carles Serrat Jurado 93 7398137 carles.serrat-juradoupc.edu
Gemma Sese Castel 93 4015974 gemma.seseupc.edu
Riccardo Silini riccardo.siliniupc.edu
Aran Sol Juanola aran.solupc.edu
Jaume Sole Bosquet 934016973 jaume.soleupc.edu
Juan Soler Ruiz 93 8967739 juan.solerupc.edu
Manel Soria Guerrero 93 4017295 manel.soriaupc.edu
Kestutis Staliunas 93 7398508 kestutis.staliunasupc.edu
Daniel Suarez Cambra 93 4016031 daniel.suarez.cambraupc.edu
Francesc Suñol Galofre francesc.sunolupc.edu
Miquel Sureda Anfres 93 7398150 miquel.suredaupc.edu
Pere Talavera Sanchez 93 4037489 pere.talaveraupc.edu
Josep Lluis Tamarit Mur 93 4016564 josep.lluis.tamaritupc.edu
Jordi Tiana Alsina 937398504 jordi.tianaupc.edu
Jordi Tiana Alsina 93 7398504 jordi.tianaupc.edu
Miguel Angel Tomas Beltran miguel.angel.tomasupc.edu
Santiago Torres Gil 934134154 santifa.upc.edu
Ramon Torres Herrera 93-4016377 ramon.torres-herreraupc.edu
Marc Albert Torres Pla 934134161 marc.torres-plaupc.edu
Cesar Trapote Barreira 93.401.69. cesar.trapoteupc.edu
Jose Francisco Trull Silvestre 937398949 jose.francisco.trullupc.edu
Joaquim Trullas Simo 93 4016966 quim.trullasupc.edu
Jon Tugores Kirtley 937398102 jon.tugoresupc.edu
Albert Turon Florenza 93 4134006 albert.turonupc.edu
Sofia Valenti sofia.valentiupc.edu
Mario Miguel Valero Perez mario.miguel.valeroupc.edu
Quim Valls Ribas 93 5521142 quim.vallsupc.edu
Santi Vilardaga Garcia-Cascon santi.vilardagaupc.edu
Ramon Vilaseca Alavedra 93 7398557 ramon.vilasecaupc.edu
Adeline Villardi de Montlaur 93 4134128 adeline.de.montlaurupc.edu
Daniel Yago Llamas 93 7398959 daniel.yagoupc.edu
Mingyue Yuan mingyue.yuanupc.edu
Francisco Jose Zaragoza Serrano francisco.jose.zaragozaupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Física
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 19 juliol 2019
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech