Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Resistència Materials i Est.A l'Eng. > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Resistència Materials i Est.A l'Eng.
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques del Resistència Materials i Est.A l'Eng.
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Daniel Alcala Vergara 93 7398722 daniel.alcala.vergaraupc.edu
Daniel Alegre Carrasquer 93 7398726 daniel.alegreupc.edu
Antoni Andreu Torras 93 896772 antoni.andreuupc.edu
Emilio Angulo Navarro 93 4016216 emilio.anguloupc.edu
Jorge Arturo Avila Haro 93 4137334 jorge.avila-haroupc.edu
Javier Ayneto Gubert 93 4016216 javier.aynetoupc.edu
Ernest Bernat Maso ernest.bernatupc.edu
Jordi Bonada Bo 93 4016226 jordi.bonadaupc.edu
Oriol Bove Tous 937398054 oriol.boveupc.edu
Orlan Caceres Rodriguez 937398725 orlan.caceresupc.edu
Josep Maria Carbonell Puigbo 93 4012526 josep.m.carbonellupc.edu
Miquel Casafont Ribera 93 4016589 miquel.casafontupc.edu
Pedro Casariego Vales 93 8967725 pedro.casariegoupc.edu
Gabriel Conesa Busto 93 4137356 gabriel.conesaupc.edu
Daniel Di Capua 93 4137380 dicapuacimne.upc.edu
Helena Estorach Matamoros 937398054 helena.estorachupc.edu
Jordi Fabrega Freixes 93 4054322 jordi.fabregaupc.edu
Sebastia Fernandez Doblas 937398018 sebastia.fernandezupc.edu
Miquel Ferrer Ballester 93 4010861 miquel.ferrerupc.edu
Jordi Figuerola Alborna 93 8967725 jordi.figuerolaupc.edu
Oscar Fruitos Bickham 93 7398723 eloscarcimne.upc.edu
Juan Daniel Garcia Rueda 93 4137374 juan.daniel.garciaupc.edu
Silvia Garcia Vilana 93 4054587 silvia.garcia.vilanaupc.edu
Lluis Gil Espert 93 7398723 lluis.gilupc.edu
Maria Esther Gil Pallise 93 4016497 m.esther.gilupc.edu
Jose Ramon Gonzalez Drigo 93 4137332 jose.ramon.gonzalezupc.edu
Ignacio Gonzalez Pina 93 4017117 ignacio.gonzalez-pinaupc.edu
Edinson Asdrubal Guanchez Reyes 937398102 edinson.asdrubal.guanchezupc.edu
Jordi Guilera Domingo 934016497 jordi.guileraupc.edu
Joaquin Hernandez Ortega 93-7398018 joaquin.alberto.hernandezupc.edu
Suilio Eliud Hernandez Rojas 93 7398725 suilio.eliud.hernandezupc.edu
Ferran Juan Nicolau 93 4054323 fernando.juanupc.edu
Jose Luis Junquera Fernandez-Diez 93 8967725 jose.luis.junqueraupc.edu
Josue Lopez Hermoso 93 4054322 josue.lopezupc.edu
Frederic Marimon Carvajal 93-4016537 frederic.marimonupc.edu
Jose Ramon Martinez Piñol 934016497 jose.ramon.martinez-pinolupc.edu
Victor Martinez Valverde 93 4137356 victor.martinez.valverdeupc.edu
Raul Menduiña Montero 93 4137374 raul.menduinaupc.edu
Marta Muste Rodriguez 93 8967725 marta.musteupc.edu
Victor Ortiga Mur 93 7398104 v.ortigaupc.edu
M. Magdalena Pastor Artigues 93 4016532 m.magdalena.pastorupc.edu
Vega Perez Gracia 93 4137333 vega.perezupc.edu
Elsa Perez Guindal 93 8967725 elsa.perezupc.edu
Josep Maria Pons Poblet 93 4012502 josep.maria.ponsupc.edu
Ferran Prats Bella 93 4137369 ferran.pratsupc.edu
Francisco Quintilla Blanco 93 4137369 francisco.quintillaupc.edu
Fernando Gabriel Rastellini Canela 93 4010960 fernando.rastelliniupc.edu
Esteban Ribas Moreu 93 4016497 esteban.ribasupc.edu
Lluís Roger Casals 93 4016216 lluis.rogerupc.edu
Carles Romea Rosas 93 7398726 carles.romeaupc.edu
Francesc Roure Fernandez 93 4016533 francesc.roureupc.edu
David Sanchez Molina 93 4137277 david.sanchez-molinaupc.edu
Montserrat Sanchez Romero 93 7398054 montserrat.sanchezupc.edu
M. Rosa Somalo Coarasa 93 4016535 m.rosa.somaloupc.edu
Eduardo Soudah Prieto 93 4137374 eduardo.soudahupc.edu
Roma Enric Suñe Lago 93 4054322 roma.enric.suneupc.edu
Juan Totusaus Margalet 93 8967725 joan.totusausupc.edu
Alberto Vallespin Omedas 93 4016216 alberto.vallespinupc.edu
David Vattuone Calle david.vattuoneupc.edu
Juan Velazquez Ameijide 93 4137335 juan.velazquezupc.edu
Rafael Weyler Perez 937398726 rafael.weylerupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Resistència Materials i Est.A l'Eng.
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 17 maig 2019
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech