Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Eng.Química > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Eng.Química
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques de l' Eng.Química
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Misael Abenza Martinez 93 4016997 misael.abenzaupc.edu
Alba Agueda Costafreda 93 4016675 alba.aguedaupc.edu
Alba Agueda Costafreda alba.aguedaupc.edu
Carlos Enrique Aleman Llanso 93 4010883 carlos.alemanupc.edu
Maria Pilar Almajano Pablos 93 4016686 m.pilar.almajanoupc.edu
M. Dolores Alvarez del Castillo 937398250 m.dolores.alvarezupc.edu
Elaine Armelin Diggroc 93 4054447 elaine.armelinupc.edu
Aleksandra Asenova Ivanova 93 739895 aleksandra.asenovaupc.edu
Juan Aymami Bofarull 93 4016685 joan.aymamiupc.edu
Mª Guadalupe Barajas Lopez m.guadalupe.barajasupc.edu
Arnau Bassegoda Puigdomenech 93 7398953 arnau.bassegodaupc.edu
Claudio Batista Ciulik claudio.batistaupc.edu
Nuria Borras Cristofol 93 4137271 nuria.borrasupc.edu
Jordi Bou Serra 93 4016672 jordi.bouupc.edu
Salvador Buti Papiol 93 8967717 salvador.butiupc.edu
Aurelio Calvet Tarragona 93 4137497 aureli.calvetupc.edu
Lourdes Campos Lopez 93 4016682 lourdes.camposupc.edu
Francisco Javier Cañavate Avila 93 7398044 francisco.javier.canavateupc.edu
Josep Canto Silva 93 4010810 josep.cantoupc.edu
Manuel Carrasco Portero manuel.carrasco.porteroupc.edu
Fernando Carrillo Navarrete 93 7398703 fernando.carrilloupc.edu
Joaquim Casal Fabrega 93 4016704 joaquim.casalupc.edu
Ignasi Casas Pons 93 4010984 ignasi.casasupc.edu
Xavier Colom Fajula 93 7398044 xavier.colomupc.edu
Francesc Corcho Sanchez 93 4016677 francesc.corchoupc.edu
Agustin Corruchaga Guerrero 93 4016690 agustin.corruchagaupc.edu
M. Pilar Cortes Izquierdo 93 7398706 m.pilar.cortesupc.edu
Jose Luis Cortina Pallas 93 4016570 jose.luis.cortinaupc.edu
Roger Curcoll Masanes roger.curcollupc.edu
Jose Maria Daga Monmany 93 7398166 jose.maria.dagaupc.edu
Rosa Maria Darbra Roman 93 4010811 rm.darbraupc.edu
Luis del Valle Mendoza 93 4012584 luis.javier.del.valleupc.edu
Amanda de Pablo Martinez amanda.de.pabloupc.edu
Ricard Devesa Garriga 934137400 ricard.devesaupc.edu
Angelica Maria Diaz Andrade 93 413734 angelica.diazupc.edu
Ramon Jose Duaigues Oro 93 8967717 ramon.jose.duaiguesupc.edu
Hamidreza Enshaei 93 4037303 hamidreza.enshaeiupc.edu
Antoni Escalas Cañellas 93 7398978 antoni.escalasupc.edu
Antonio Espuña Camarasa 93 4011732 antonio.espunaupc.edu
Francisco Estrany Coda 93 4137496 francesc.estranyupc.edu
Georgina Fabregat Jove 93 4137342 georgina.fabregatupc.edu
Adriana Farran Marsa 93 4010983 adriana.farranupc.edu
Shiva Fazlikeshteli shiva.fazlikeshteliupc.edu
Marc Fernandez de Labastida Ventura marc.fdez.labastidaupc.edu
Guillem Ferreres Cabanes 93 7398953 guillem.ferreresupc.edu
Antonio Florido Perez 93 4010981 antonio.floridoupc.edu
Jaime Folch Beltran 93 4016690 jaime.folchupc.edu
Agustí Fortuny Sanroma 93 8967754 agustin.fortunyupc.edu
Lourdes Franco Garcia 93 4011870 lourdes.francoupc.edu
Eva Gallego Piñol eva.gallegoupc.edu
Antonio Gamez Lopez 93 4137279 antonio.gamezupc.edu
Montserrat Garcia Alvarez 93 4010913 montserrat.garciaupc.edu
Sonia Garcia Gomez 93 4016997 sonia.garcia.gomezupc.edu
Claudia Garcia Mintegui claudia.garcia.minteguiupc.edu
Josep Garcia Raurich 93-7398654 josep.garcia.iupc.edu
Pere Garriga Sole 93-7398568 pere.garrigaupc.edu
Oriol Gibert Agullo 93 4137225 oriol.gibertupc.edu
Jose Maria Gibert Vives 937398165 josep.m.gibertupc.edu
Francisco Javier Gimenez Izquierdo 93 4017388 francisco.javier.gimenezupc.edu
Oscar Gonzalez Fernandez 934016615 oscar.gonzalez.fupc.edu
Moises Graells Sobre 93 4137275 moises.graellsupc.edu
Josep Maria Guadayol Cunill 93 7398230 jose.maria.guadayolupc.edu
Marta Guadayol Gallego marta.guadayolupc.edu
Ester Guaus Guerrero 93 7398641 ester.guausupc.edu
Gádor Indra Hidalgo Lopez 934137400 gador.hidalgoupc.edu
Ludmila Hodasova 93 4137307 ludmila.hodasova1upc.edu
Martí Hortós Lobera 934016615 marti.hortosupc.edu
Javier Hoyo Perez 93 7398953 javier.hoyoupc.edu
Jose Ignacio Iribarren Laco 93 4054448 jose.iribarrenupc.edu
Kristina Ivanova 93 7398953 kristina.ivanovaupc.edu
Hamedreza Javadian hamedreza.javadianupc.edu
Joana Lalueza Baro 93 4011756 joana.laluezaupc.edu
Sonia Lanzalaco 93 4137342 sonia.lanzalacoupc.edu
Manuel Jose Lis Arias 93 7398045 manuel-jose.lisupc.edu
Jordi Llorca Pique 93 4011708 jordi.llorcaupc.edu
Irene Lopez Peña 93 4011620 irene.lopez.penaupc.edu
Julio Lopez Rodriguez 93 4016570 julio.lopez.rodriguezupc.edu
Jorge Macanás de Benito 937398239 jorge.macanasupc.edu
Maria Antonia Majo Roca 93 8967752 m.antonia.majoupc.edu
Dídac Martí Ballesté didac.martiupc.edu
Vicenç Marti Gregorio 93 4010957 vicens.martiupc.edu
Maria del Rosario Martinez Martinez 93 4010980 rosario.martinezupc.edu
Antxon Martinez de Ilarduya Saez de Asteasu 93 4010910 antxon.martinez.de.ilarduiaupc.edu
Christian Mata Miquel 93 4016675 christian.mataupc.edu
Gemma Molins Duran 93 7398250 gemma.molinsupc.edu
Maria Fernanda Montenegro Landivar 93 4016570 maria.fernanda.montenegroupc.edu
Angela Gala Morena Gatius 937398570 angela.gala.morenaupc.edu
Margarita Morillo Cazorla 93 7398017 margarita.morilloupc.edu
Helena Muñoz Galan 93 4010873 helena.munoz.gupc.edu
Sebastian Muñoz Guerra 93 4016680 sebastian.munozupc.edu
Juan Antonio Muñoz Navarro juan.antonio.munozupc.edu
Joaquim Olive Duran 931120890 joaquim.oliveupc.edu
Joan de Pablo Ribas 93 4016557 joan.de.pabloupc.edu
Emilia Papiol Vera 93 8967797 emilia.papiolupc.edu
Elsa Pastor Ferrer 93 4011090 elsa.pastorupc.edu
Jose Francisco Perales Lorente jose.francisco.peralesupc.edu
Juan Jesus Perez Gonzalez 93 4016679 juan.jesus.perezupc.edu
Montserrat Perez Moya 93 4137459 montserrat.perez-moyaupc.edu
Silvia Perez Rafael 93 7398953 silvia.perez.rafaelupc.edu
Maria del Carmen Perseguer Esteve 934016677 carme.perseguerupc.edu
Eulalia Planas Cuchi 93 4011736 eulalia.planasupc.edu
Martí Puig Duran 934016615 marti.puigupc.edu
Jordi Puiggali Bellalta 93 4015649 jordi.puiggaliupc.edu
Anna Puiggali Jou anna.puiggaliupc.edu
Elisabet Quintana Vilajuana elisabet.quintana.vilajuanaupc.edu
Eva Ramon Portés 93 7398569 eva.ramonupc.edu
Monica Reig i Amat 934137400 monica.reigupc.edu
Monica Reig i Amat 93 4016184 monica.reigupc.edu
Francisco de Borja Rengel Darnaculleta 93 4016704 borja.rengelupc.edu
Guillermo Revilla Lopez guillermo.revillaupc.edu
Manuel Rivas Cañas manuel.rivas-canasupc.edu
M. Lourdes Roset Calzada 93 8967734 m.lourdes.rosetupc.edu
Guillem Ruano Torres 93 4137303 guillem.ruanoupc.edu
Montserrat Ruiz Planas 93 8967778 montserrat.ruizupc.edu
Nativitat Salvado Cabre 93 8967717 nativitat.salvadoupc.edu
Margarita Sanchez Jimenez 93 4137273 margarita.sanchezupc.edu
Jordi Sans Mila jordi.sans.milaupc.edu
Nuria Saperas Plana 93 4016687 nuria.saperasupc.edu
Ana Maria Sastre Requena 93 4015823 ana.maria.sastreupc.edu
Jaroslaw Serafin 93 4011857 jaroslaw.serafinupc.edu
Lluis Soler Turu lluis.soler.turuupc.edu
Ana Somoza Tornos 93 4137269 ana.somoza.tornosupc.edu
Diana Tarrago Cliville 93 4016677 diana.tarragoupc.edu
Francesc Torrades Carne 93 7398148 francesc.torradesupc.edu
Juan Torras Costa 93 4137241 joan.torrasupc.edu
Joan Torrent Burgues 93 7398674 juan.torrentupc.edu
Tzanko Tzanov 937398570 tzanko.tzanovupc.edu
Lourdes Urpi Garriga 93 4015648 lourdes.urpiupc.edu
Cesar Alberto Valderrama Angel 93 4011818 cesar.alberto.valderramaupc.edu
Abel Valverde Salamanca abel.valverdeupc.edu
Xanel Vecino Bello 93 4016184 xanel.vecinoupc.edu
Xavier Vendrell Villafruela 93 4037303 xavier.vendrell.villafruelaupc.edu
Guillem Vila i Julià 93 4016677 guillem.vila.juliaupc.edu
Andriy Yaroshchuk 93 4054443 andriy.yaroshchukupc.edu
David Zanuy Gomara 93 4137242 david.zanuyupc.edu
Olga Zhukova 93 4054443 olga.zhukovaupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Eng.Química
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 16 agost 2019
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech