Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Eng.Electrònica > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Eng.Electrònica
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques de l' Eng.Electrònica
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Fernando Geovany Acosta Cambranis 93 7398510 fernando.geovany.acosta.cambraupc.edu
Maziar Ahmadi Zeidabadi maziar.ahmadiupc.edu
Eduard Alarcon Cot 934015678 eduard.alarconupc.edu
Josep Altet Sanahujes 93-4017481 josep.altetupc.edu
Marc Aragon Homar 934015656 marc.aragonupc.edu
Marc Aragon Homar 93 4011021 marc.aragonupc.edu
Xavier Aragones Cervera 93 4017482 xavier.aragonesupc.edu
Carles Araguz Lopez carles.araguzupc.edu
Antoni Arias Pujol 93 7398015 antoni.ariasupc.edu
Daniel Arumi Delgado daniel.arumiupc.edu
Baron Marco Aurelio Azpurua Auyanet 93 4016776 marco.azpuruaupc.edu
Luz Maria Balado Suarez 93 4017784 luz.m.baladoupc.edu
Enrique Barajas Ojeda enrique.barajasupc.edu
Enrique Barajas Ojeda 934015656 enrique.barajasupc.edu
Daniel Bardes Llorensi 93 4016841 dani.bardesupc.edu
Nestor Berbel Artal 93-7398013 nestor.berbel-artalupc.edu
Sandra Bermejo Broto 93 4054193 sandra.bermejoupc.edu
Sergio Bermejo Sanchez 93 4016758 sergio.bermejoupc.edu
Domingo Biel Sole 93 4016659 domingo.bielupc.edu
Paco Bogonez Franco paco.bogonezupc.edu
Josep Bordonau Farrerons 93 4016602 josep.bordonauupc.edu
Ramon Bragos Bardia 93 4016777 rbbeel.upc.edu
Sergio Busquets Monge 93 4016604 sergio.busquetsupc.edu
Joan Cabestany Moncusi 93 4016742 joan.cabestanyupc.edu
Robert Calatayud Camps 93 4137294 robert.calatayudupc.edu
Antonio Camacho Santiago antonio.camacho.santiagoupc.edu
Gabriel Jose Capella Frau 93 7398303 gabriel.jose.capellaupc.edu
David Cardador Maza 93 4016773 david.cardadorupc.edu
Juan Antonio Carrasco Lopez 93 4016652 juan.a.carrascoupc.edu
Ramon Casanella Alonso 93-4137090 ramon.casanellaupc.edu
Jaime Oscar Casas Piedrafita 93-4137095 jocpeel.upc.edu
Francisco Jose Casellas Beneyto 93 4137292 francisco.casellasupc.edu
Miquel Castilla Fernandez 93 8967763 miquel.castillaupc.edu
Roger Catala Mejias roger.catalaupc.edu
Devi Chagaboina 93 4015717 surendra.devi.chagaboinaupc.edu
Juan Antonio Chavez Dominguez 93-4015636 juan.antonio.chavezupc.edu
Alfonso Conesa Roca 93 4137284 alfonso.conesaupc.edu
Montserrat Corbalan Fuertes 93 7398754 montserrat.corbalanupc.edu
Jordi Cosp Vilella 93 4137492 jordi.cospupc.edu
Angel Cuadras Tomas 93 4137091 angel.cuadrasupc.edu
Miquel Delgado Prieto miguel.delgadoupc.edu
Miquel Delgado Prieto 93 7398518 miguel.delgadoupc.edu
Joaquin del Rio Fernandez 938967200 joaquin.del.rioupc.edu
Manuel M. Dominguez Pumar 93 4015679 manuel.dominguezupc.edu
Mireya Fernandez Chimeno 93 4017398 mireia.fernandezupc.edu
Raul Fernandez Garcia 93-7398089 raul.fernandez-garciaupc.edu
Daniel Fernandez Martinez daniel.fernandez-martinezupc.edu
Ángel Fernández Sobrino 93 7398017 angel.fernandez.sobrinoupc.edu
Lluís Jordi Ferrer Arnau 93-7398014 luis.jorge.ferrerupc.edu
Àlber Filba Martinez 93 4017152 alber.filbaupc.edu
Marco Francescangeli marco.francescangeliupc.edu
Javier Gago Barrio 93 7398194 javier.gagoupc.edu
Javier Garcia Alvarez 934015656 javier.garcia-alvarezupc.edu
Sandra Garcia Elfau 93 4017397 sandra.garcia.elfauupc.edu
Miquel A. Garcia Gonzalez 93-4016744 miquel.angel.garciaupc.edu
Miguel Jesus Garcia Hernandez 93 4016762 miguel.j.garciaupc.edu
Merxe Garcia Rodriguez mercedes.garciaupc.edu
Encarnacion Garcia Vilchez encarna.garcia.vilchezupc.edu
Jose Luis Garcia de Vicuña Muñoz de la Nava 93 8967735 vicunaeel.upc.edu
Manel Gasulla Forner 93-4137092 manel.gasullaupc.edu
Pedro Gaya Suñer 93 8967737 pedro.gayaupc.edu
Ignacio Gil Gali 93-7398755 ignasi.gilupc.edu
Spartacus Gomariz Castro 93 4137073 spartacus.gomarizupc.edu
Alvaro Gomez Pau 93 4015717 alvaro.gomez-pauupc.edu
David Gonzalez Diez 93 7398281 david.gonzalezupc.edu
Ivan Gonzalez Garcia 93 4011021 i.gonzalezupc.edu
Federico Guede Fernandez 934016800 federico.guedeupc.edu
Federico Guede Fernandez 93 4016526 federico.guedeupc.edu
Francesc Guinjoan Gispert 93 4015693 francesc.guinjoanupc.edu
Felix Gutierrez Escribá 93 4137293 felix.gutierrezupc.edu
Marc Hernandez Urrea marc.hernandez-urreaupc.edu
Gemma Hornero Ocaña 93-4137071 gemma.horneroupc.edu
Vicente Jimenez Serres 93 4010788 vicente.jimenezupc.edu
Josep Jordana Barnils 93-4137094 jordanaeel.upc.edu
Lukasz Kowalski 93 4016766 lukasz.kowalskiupc.edu
Manuel Lamich Arocas 93-7398069 manuel.lamichupc.edu
Mariano Lopez Garcia 93 8967737 mariano.lopezupc.edu
Juan Miguel Lopez Gonzalez 93 4016093 juan.lopez.gonzalezupc.edu
Oscar Lopez Lapeña 93 4137081 oscar.lopezupc.edu
Antonio Miguel Lopez Martinez 93 8967762 antonio.miguel.lopezupc.edu
Manuel Lopez Palma manuel.lopezupc.edu
Gema Lopez Rodriguez gema.lopezupc.edu
Gema Lopez Rodriguez 93 4015671 gema.lopezupc.edu
Jordi Madrenas Boadas 93 4016747 jordi.madrenasupc.edu
Salvador Manich Bou 93 4011095 salvador.manichupc.edu
Manuel Andres Manzanares Brotons 93 4137284 manolo.manzanaresupc.edu
Xavier Marimon Serra 934015656 xavier.marimonupc.edu
Lorenzo Marin Merchan lorenzo.marinupc.edu
Isidro Martin Garcia 93-4054193 isidro.martinupc.edu
Marc Martinez Estrada marc.martinez.estradaupc.edu
Marc Martinez Estrada 934054171 marc.martinez.estradaupc.edu
Herminio Martinez Garcia 93 4137290 herminio.martinezupc.edu
Gerard Masmitja Rusiñol 934015656 gerard.masmitjaupc.edu
Gerard Masmitja Rusiñol gerard.masmitjaupc.edu
Diego Mateo Peña 93 4016098 diego.mateoupc.edu
Marc Mateu Mateus 93 4016526 marc.mateu.mateusupc.edu
Oliver Millan Blasco oliver.millanupc.edu
Jaume Miret Tomas 93 8967228 jaume.miretupc.edu
Francesc Moll Echeto 93 4016846 francesc.mollupc.edu
Juan Mon Gonzalez 93 7398936 juan.monupc.edu
Bahareh Moradi 934015656 bahareh.moradiupc.edu
Juan Manuel Moreno Arostegui 93 4015691 joan.manuel.morenoupc.edu
Juan M. Moreno Eguilaz 93-4011098 manuel.moreno.eguilazupc.edu
Lexa Digna Nescolarde Selva 93 4137286 lexa.nescolardeupc.edu
Joan Nicolas Apruzzese 93 4017152 joan.nicolasupc.edu
Vasileios Ntinas vasileios.ntinasupc.edu
Jose Antonio Oliva Sanchez jose.olivaupc.edu
Albert Orpella Garcia 93 4017483 orpellaeel.upc.edu
Juan Antonio Ortega Redondo 93 7398512 juan.antonio.ortegaupc.edu
Pablo Rafael Ortega Villasclaras 93 4054193 pablo.rafael.ortegaupc.edu
Albert Pages Raventos albert.pages-raventosupc.edu
Ramon Pallàs Areny 93-4137096 ramon.pallasupc.edu
Vicenç Parisi Baradad 93 8967727 parisieel.upc.edu
Carlos Perez Lopez 93 8967274 carlos.perez-lopezupc.edu
Daniel Perez Robles daniel.perez-roblesupc.edu
Robert Pique Lopez 93 4137568 robert.piqueupc.edu
Clemente Pol Fernandez 93 4017477 clemente.polupc.edu
Jose Polo Cantero 93 4134060 jose.poloupc.edu
Joan Pons Nin 93 4017475 joan.ponsupc.edu
Marc Pous Sola 93 4016776 marc.pousupc.edu
Jordi Prat Tasias 93 8967780 jordi.pratupc.edu
Joan Puig Casteras 93 4137457 joan.puig.casterasupc.edu
Joaquim Puigdollers Gonzalez 93-4011002 joaquim.puigdollersupc.edu
Marcos Quilez Figuerola 93 4137075 marcos.quilezupc.edu
Juan Jose Ramos Castro 93 4016763 jramoseel.upc.edu
Rafa Ramos Lara 93 8967779 laraeel.upc.edu
Ferran Reverter Cubarsi 93 4137076 ferran.reverterupc.edu
Pere Joan Riu Costa 93 4016768 pere.riuupc.edu
Francesc Josep Robert Sanxis 934137214 francesc.j.robertupc.edu
Angel Rodriguez Martinez 93 4016876 angel.rodriguezupc.edu
Rosa Rodriguez Montañes 93 4015611 rosa.rodriguezupc.edu
J.L. Romeral Martinez 93 7398510 luis.romeralupc.edu
Eloi Ros Costals 93 4017488 eloi.rosupc.edu
Javier Rosell Ferrer 93 4016769 javier.rosellupc.edu
Xavier Roset Juan 93 8967268 xavier.rosetupc.edu
Jose Antonio Rubio Sola 93 4017485 antonio.rubioupc.edu
Joan Ferran Salaet Pereira 93 7398756 joan.ferran.salaetupc.edu
Jorge Salazar Soler 934015674 jorge.salazarupc.edu
Jose Antonio Santos Miranda jose.antonio.santosupc.edu
Daniel Segura Garcia 93 4016773 daniel.segura.garciaupc.edu
Mansour Selseleh Jonban 937398510 mansour.selseleh.jonbanupc.edu
Roberto Ernesto Serrano Finetti 93 4137093 ernesto.serranoupc.edu
Ferran Silva Martinez 93 4017826 ferran.silvaupc.edu
Santiago Silvestre Berges 93 4017491 santiago.silvestreupc.edu
Jose Antonio Soria Perez 93-8967727 jasoriaeel.upc.edu
Victor Manuel Suñe Socias 93 7398219 victor.sunyeupc.edu
Daniel Toma 93 8967205 daniel.mihai.tomaupc.edu
Josep Maria Torrents Dolz 93 4054430 josep.m.torrentsupc.edu
Antonio Turo Peroy 934016878 antoni.turoupc.edu
Manuel Vargas Drechsler 93-4015680 manuel.vargasupc.edu
Fernando Vazquez Labrador 934015656 fernando.vazquezupc.edu
Guillermo Velasco Quesada 93 4137289 guillermo.velascoupc.edu
Eva Vidal Lopez 93 4017484 eva.vidalupc.edu
Cristobal Voz Sanchez 93-4017488 cristobal.vozupc.edu
Jordi Zaragoza Bertomeu 937398699 jordi.zaragoza-bertomeuupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Eng.Electrònica
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 13 setembre 2019
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech