Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Eng.Elèctrica > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Eng.Elèctrica
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques de l' Eng.Elèctrica
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Emiliano Aldabas Rubira 93-7398742 emiliano.aldabasupc.edu
Hermenegildo Altelarrea Soria 93-4011970 altelarreaee.upc.edu
Pere Andrada Gascon 93 8967732 andradaee.upc.edu
Mónica Aragüés Peñalba monica.araguesupc.edu
Ramon Bargallo Perpiña 93 4137323 ramon.bargalloupc.edu
Joan Gabriel Bergas Jane 93 4016729 joan.gabriel.bergasupc.edu
Balduino Blanque Molina 93 8967818 blanqueee.upc.edu
Santiago Bogarra Rodriguez 93-7398960 bogarraee.upc.edu
Oriol Boix Aragones 93 4015889 oriol.boixupc.edu
Jordi Bosch Tous 93 4011929 jordi.boschee.upc.edu
Ricard Bosch Tous 93 4016696 boschee.upc.edu
Jaime Busto Abadia 93 4137479 jaime.bustoupc.edu
Jose Ignacio Candela Garcia 93 7398547 candelaee.upc.edu
Macia Capo Lliteras 93 4137267 macia.capoupc.edu
Pau Casals Torrens 93 4017797 p.casalsupc.edu
Ramon Caumons Sangra 93 8967241 caumonsee.upc.edu
Marc Cheah Mañe marc.cheahupc.edu
Carlos Collados Rodriguez 93 4016727 carlos.colladosupc.edu
Ivan Collantes Araño 93 7398365 ivan.collantesupc.edu
Felipe Corcoles Lopez 93 4015890 corcolesee.upc.edu
Sergio Coronas Herrero sergio.coronasupc.edu
Miguel Creus Creus 93 4137479 miguel.creusupc.edu
Juan Cruz Vaquer 93 4137482 juan.cruzupc.edu
Jordi Cunill Sola 93 8777263 cunillee.upc.edu
Jovana Dakic 93 4054439 jovana.dakicupc.edu
Jordi de la Hoz Casas 93 4137319 jordi.de.la.hozupc.edu
Francisco Diaz Gonzalez francisco.diaz-gonzalezupc.edu
Arnau Doria Cerezo 93 4016659 arnau.doriaupc.edu
Jorge El Mariachet Carreño jorge.el.mariachetupc.edu
Ferran Fabro Tapia ferran.fabroupc.edu
Enric Ferrer Bardem 93 8967721 eferreree.upc.edu
Ricard Ferrer Sanjose 93 4017793 ricard.ferrer.san.joseupc.edu
Sergi Fillet Castella 93 4137327 sergi.filletupc.edu
Ivan Flotats Giralt 93 4137479 flotatsee.upc.edu
Josep Font Mateu 93-8967759 fontee.upc.edu
Antoni Font Piera 93 7398037 fontpee.upc.edu
Modesto Freijo Alvarez 93 8777264 freijoepsem.upc.edu
Victor Fuses Navarra victor.fusesupc.edu
Samuel Galceran Arellano 93 4016503 samuel.galceranupc.edu
Oriol Gallemi Rovira 93 4137479 oriol.gallemiupc.edu
Antoni Garcia Espinosa 93 7398513 garciaeee.upc.edu
Borja Garcia Marco 93 7398549 borja.garcia.marcoupc.edu
Borja Garcia Marco 934017793 borja.garcia.marcoupc.edu
Juan Antonio Garcia-Alzorriz Pardo 93 4137328 juan.antonio.garcia-alzorrizupc.edu
Sergio Gimenez Arnal sergio.gimenez-arnalupc.edu
Oriol Gomis Bellmunt 93 4054439 oriol.gomisupc.edu
Daniel Heredero Peris daniel.herederocitcea.upc.edu
Maria Hernandez Casasus 93.401.77. maria.hernandez-casasusupc.edu
Victor Hernandez Gonzalez 93 4017793 victor.hernandez.gonzalezupc.edu
Ricard Horta Bernus 937398039 rhortaee.upc.edu
Alejandro Lopez Gonzalez 93 4017793 a.lopezupc.edu
Jesus Alberto Lopez Trujillo 93 7398071 jesus.alberto.lopezupc.edu
Edorta Lopez Urzainqui 93 4137479 edorta.lopezupc.edu
Alvaro Luna Alloza 93-7398521 lunaee.upc.edu
Maria Elena Martin Cañadas 93 4137325 m.helena.martinupc.edu
Eusebio Martinez Piera 93 8967732 mtzpieraee.upc.edu
Jimmy Arturo Martinez Reyes 937398365 jimmy.arturo.martinezupc.edu
Montserrat Mata Dumenjo 93 4137479 montserrat.mataupc.edu
Jose Matas Alcala 93 8967728 jose.matasupc.edu
Juan Jose Mesas Garcia 93 4137321 juan.jose.mesasupc.edu
Joan Montaña Puig 93 7398071 montanyaee.upc.edu
Daniel Montesinos Miracle 93 4016727 daniel.montesinosupc.edu
Javier Morales Lopez 93 4137479 javier.morales.lopezupc.edu
Juan Moron Romera 93 4137442 juan.moronupc.edu
Ramon Maria Mujal Rosas 93 7398035 mujalee.upc.edu
Ingrid Munné Collado 93 4054246 ingrid.munneupc.edu
Joan Nicolas Apruzzese joan.nicolasupc.edu
Rodolfo Oseira Goas 93 4137485 rodolfo.oseiraupc.edu
Joaquin Pedra Duran 93 4016728 pedraee.upc.edu
Jose Ignacio Perat Benavides 93 8967819 iperatee.upc.edu
Eduardo Prieto Araujo 93 4010703 eduardo.prieto-araujoupc.edu
Marc Ramirez Carmona 93 7398365 marc.ramirez.carmonaupc.edu
Sergio Rates Palau 93 4137479 sergio.ratesupc.edu
Jordi Riba Ruiz 93 7398365 ribaee.upc.edu
Joan Rocabert Delgado 93 7398564 rocabertee.upc.edu
Vicenç Rodriguez Barraguer 93 4137479 vicenc.rodriguezupc.edu
Gabriel Rojas Dueñas gabriel.esteban.rojasupc.edu
David Romero Duran 937398071 david.romeroupc.edu
Daniel Romero Perez daniel.romero.perezupc.edu
Joan Rull Duran 93 4017828 joan.rullupc.edu
Luis Sainz Sapera 93 4011759 sainzee.upc.edu
Jose Antonio Sanchez Lopez 93 8967247 jsanchezee.upc.edu
Enric Sánchez Sánchez 93 4017796 enric.sanchez.sanchezcitcea.upc.edu
Jaume Saura Perise 93 7398155 saurapee.upc.edu
Josep Segarra Mullerat 93 4011063 jsegarratsc.upc.edu
Gloria Sola de las Fuentes 937398034 solaee.upc.edu
Jie Song 93 4137308 jie.songupc.edu
Antoni Sudria Andreu antoni.sudriaupc.edu
Andreas Sumper 93 4137311 andreas.sumperupc.edu
Andres Tarraso Martinez 93 7398521 andres.tarrasoupc.edu
Marcel Torrent Burgues 93 8967721 mtorrentee.upc.edu
Michele Urbani michele.urbaniupc.edu
Oscar Van Der Velde oscar.van.der.veldeupc.edu
Cristian Andres Verdugo Retamal 934017793 cristian.andres.verdugoupc.edu
Cristian Andres Verdugo Retamal cristian.andres.verdugoupc.edu
Stoyan Viktorov Danov 93 7398987 stoyan.viktorov.danovupc.edu
Roberto Villafafila Robles 93 4137308 roberto.villafafilaupc.edu
Guillermo Yeste Mayoral 93 4137479 guillermo.yesteupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Eng.Elèctrica
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 17 maig 2019
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech