Directori UPC Universitat PolitŔcnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > CiŔncia Mat. i Eng. MetalĚl˙rgica > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: CiŔncia Mat. i Eng. MetalĚl˙rgica
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avanšada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques del CiŔncia Mat. i Eng. MetalĚl˙rgica
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Hooman Abbasi hooman.abbasiupc.edu
Kim Albo Selma 93 4016706 kim.alboupc.edu
Jorge Alcala Cabrelles 93 4016287 jorge.alcalaupc.edu
Marc J. Anglada Gomila 93 4016701 marc.j.angladaupc.edu
Noelia Aparicio Badenas 93 4010717 noelia.aparicioupc.edu
Monica Ardanuy Raso 93 7398158 monica.ardanuyupc.edu
David Arencon Osuna 93 7398056 david.arenconupc.edu
Maria Teresa Baile Puig 938967212 maite.baileupc.edu
Josep Antoni Benito Paramo 93 4010946 josep.a.benitoupc.edu
Mar Bonany Mari˝osa mar.bonanyupc.edu
Judit Buxadera Palomero judit.buxaderaupc.edu
Judit Buxadera Palomero 93 4016706 judit.buxaderaupc.edu
Jose Maria Cabrera Marrero 93 4011097 jose.maria.cabreraupc.edu
Jonathan Cailloux jonathan.caillouxupc.edu
Jose Antonio Calero Martinez jose.antonio.caleroupc.edu
Jesica Calvo Mu˝oz 93 4134163 jessica.calvoupc.edu
Vicenš Camps Roca vicenc.campsupc.edu
Josep M. Canal Arias 93 7398249 jose.maria.canalupc.edu
Cristina Canal Barnils 93 4017810 cristina.canalupc.edu
Ferhun Cem Caner 93 4016270 ferhun.canerupc.edu
Francesc Cano Casas francesc.canoupc.edu
Francisco Javier Capdevila Juan 93 7398237 francisco.javier.capdevilaupc.edu
Enric Carrera Gallissa 937398174 enric.carreraupc.edu
Marta Casadesus Fuste marta.casadesusupc.edu
Casimir Casas Quesada casimir.casasupc.edu
Casimir Casas Quesada 93 4137615 casimir.casasupc.edu
Maria del Pilar Castejon Galan pilar.castejonupc.edu
Joan Vicent Castell Balaguer 93 8967801 joan.castellupc.edu
Diana Cayuela Marin 93 7398157 diana.cayuelaupc.edu
Victor Chausse Calbet victor.chausseupc.edu
N˙ria Cinca i Luis 93 4016706 nuria.cincaupc.edu
Laura del Mazo Barbara 93 4137218 laura.del.mazoupc.edu
Vera Cristina de Redondo Realinho vera.realinhoupc.edu
Marcelo de Sousa Pais Antunes 93 7398056 marcelo.antunesupc.edu
Salvador Domingo Duran salvador.domingoupc.edu
Sergio Alberto Elizalde Huitron sergio.elizaldeupc.edu
Elisabet Engel Lopez 93 4137390 elisabeth.engelupc.edu
Montserrat Espa˝ol Pons 93 4017811 montserrat.espanolupc.edu
Isabel Espinosa Hernandez 93 8967214 isabel.espinosaupc.edu
Gemma Fargas Ribas 93 4137449 gemma.fargasupc.edu
Enrique Fernandez Aguado 93 4016287 enrique.fernandezupc.edu
Victor Gerardo Garcia Fernandez 93 4137297 victor.gerardo.garcia-fernandezupc.edu
Fernando Garcia Marro 93 4054454 fernando.garcia.marroupc.edu
Violeta del Valle Garcia Masabet 93 4137780 violeta.garcia.masabetupc.edu
Jose Manuel Garcia Torres 93 4137329 jose.manuel.garcia-torresupc.edu
Daniel Gaude Fugarolas daniel.gaude.fugarolasupc.edu
Maria Pau Ginebra Molins 93 4017706 maria.pau.ginebraupc.edu
Anna Girones Molera anna.gironesupc.edu
Laura Gonzalez Lopez laura.gonzalez.lopezupc.edu
Laura Gonzalez Lopez 93 7398182 laura.gonzalez.lopezupc.edu
Sandra Gordon Pozuelo sandra.gordonupc.edu
Pablo Guardia Giros pablo.guardiaupc.edu
Jordi Guillem Marti jordi.guillem.martiupc.edu
Joan David Gutierrez Castillo 93 4016706 joan.david.gutierrezupc.edu
Osnat Hakimi 93 4037218 osnat.hakimiupc.edu
Ines Hamouda 93 4137780 ines.hamoudaupc.edu
Aina Heras Parets 93 4016706 aina.herasupc.edu
Ana Hernandez Exposito ana.hernandez-expositoupc.edu
Silvia Illescas Fernandez 93 7398938 silvia.illescasupc.edu
Emilio Jimenez Pique 93 4016081 emilio.jimenezupc.edu
Jordi Jorba Peirˇ 93 4137297 jordi.jorbaupc.edu
Magali Klotz 934137400 magali.klotz1upc.edu
Joanna Konka 93 4037780 joanna.konkaupc.edu
Cedric Labay cedric.labayupc.edu
Luis M. Llanes Pitarch 93 4011083 luis.miguel.llanesupc.edu
Jordi Lluma Fuentes 93 4137296 jordi.llumaupc.edu
Isaac Lopez Insa 93 4016712 isaac.lopez-insaupc.edu
Jordi Lopez Ortega 934016706 jordi.lopez.ortegaupc.edu
Jose M. Manero Planella 93 4010714 jose.maria.maneroupc.edu
Vicente Marques Cifre vicente.marquesupc.edu
Irene Marquez Fibla irene.marquezupc.edu
Enric Martin Fuentes 93 8967213 enric.martinupc.edu
Oscar Martin Raya 93 8967124 oscar.martinupc.edu
Antonio Martinez Benasat 93 4016709 antonio.martinezupc.edu
Carlos Mas Moruno 93 4137943 carles.mas.morunoupc.edu
Maria Llu´sa Maspoch Ruldua 93 4016710 maria.lluisa.maspochupc.edu
Antonio Mateo Garcia 93 4011089 antonio.manuel.mateoupc.edu
Miguel Mateu Sanz 93 4037218 miguel.mateuupc.edu
Farayde Matta Fakhouri 93 7398152 farayde.mattaupc.edu
Sergi Menargues Mu˝oz 938967215 sergi.menarguesupc.edu
Santiago Mestres Olivella 93 4016706 santiago.mestresupc.edu
Joaquim Minguela Diaz 93 4010780 joaquim.minguelaupc.edu
Txell Molmeneu Trias 93 4010711 meritxell.molmeneuupc.edu
Txell Molmeneu Trias meritxell.molmeneuupc.edu
Miguel Morales Comas miguel.morales-comasupc.edu
Teodoro Muniategui Puig 93 4016706 teodoro.muniateguiupc.edu
Eulalia Nogues Boada 93 8967215 eulalia.noguesupc.edu
Lluis Oliver Cervello lluis.oliverupc.edu
Marta Pegueroles Neyra 93 4054154 marta.peguerolesupc.edu
Soledad Graciela Perez Amodio soledad.graciela.perezupc.edu
German Anibal Perez Llanos 93 4016706 german.anibal.perezupc.edu
Josep A. Picas Barrachina 93 8967210 josep.picasupc.edu
Miquel Punset Fuste 93 4054451 miquel.punsetupc.edu
Marta Riba Moliner marta.ribaupc.edu
Joan Josep Roa Rovira 93 4134139 joan.josep.roaupc.edu
Alejandra Maria Rodriguez Contreras 93 4134225 alejandra.maria.rodriguezupc.edu
Daniel Rodriguez Rius 93 4137295 daniel.rodriguez.riusupc.edu
Erica Roitero Roitero 93 401670 erica.roiteroupc.edu
Erica Roitero Roitero erica.roiteroupc.edu
Xavier Romero Pedret 93 4137533 xavier.romero.pedretupc.edu
Sergi Rovira Perez sergi.rovira.perezupc.edu
Elisa Ruperez de Gracia 93 4010721 elisa.ruperezupc.edu
M. N˙ria Salan Ballesteros 93 7398142 nuria.salanupc.edu
Miguel Angel Sanchez Soto 93 7837022 m.sanchez-sotoupc.edu
Orlando Santana Perez 93 4010715 orlando.santanaupc.edu
Romain Schieber 93 4016706 romain.schieberupc.edu
Joan Sola Saracibar 93 4016706 joan.sola-saracibarupc.edu
Xavier Sole Marti 93 4137218 xavier.sole.martiupc.edu
Khalil Tafzi El Hadri 93-7398142 khalil.tafziupc.edu
Francesco Tampieri 93 4137218 francesco.tampieriupc.edu
Jose Antonio Tornero Garcia jose.antonio.torneroupc.edu
Juan Tornin Cavielles juan.torninupc.edu
Diego Torres Garrido diego.torresupc.edu
Daniela Tovar Vargas 93 4137654 daniela.tovarupc.edu
Jose Ignacio Velasco Perero 93 7398152 jose.ignacio.velascoupc.edu
Heura Ventura Casellas 93 7398182 heura.venturaupc.edu
Elia Vidal Girona 934011659 elia.vidalupc.edu
Crisanto Jose Villalobos crisanto.jose.villalobosupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: CiŔncia Mat. i Eng. MetalĚl˙rgica
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avanšada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat PolitŔcnica de Catalunya nomÚs poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pr˛pies de la Universitat. Les dades personals d'aquest directori estan subjectes al RGPD i a la LOPDGDD. No estÓ permŔs utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localitzaciˇ (adreša, telŔfon i correu electr˛nic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjanšant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreša de correu electr˛nic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

˙ltima revisió: 18 octubre 2019
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech