Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Utg Àmbit Tic Campus Nord > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Utg Àmbit Tic Campus Nord
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques del Utg Àmbit Tic Campus Nord
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Pere Abraham Mengual 93 4054183 pere.abrahamupc.edu
Gonzalo Abril Gonzalez 93 4016935 gonzalo.abrilupc.edu
Ton Aixala Buira 93 4015968 antoni.aixalaupc.edu
Josefa Alberola Perez 93 4016990 jose.alberolaupc.edu
Carmen Alcala Val 93 4054328 carme.alcalaupc.edu
Mònica Altimira Bosch 93 4011785 monica.altimiraupc.edu
Rosa Angles Ruiz 93 4016954 rosa.anglesupc.edu
M.Cruz Arancon Lerma 93 4016952 mari.cruz.aranconupc.edu
Cristina Astier Vives 93 4016429 cristina.astierupc.edu
Ivan Balaña Jimenez 93 4137820 ivan.balanaupc.edu
Maria Elena Baldrich Martinez 93 4016953 maria.elena.baldrichupc.edu
Ana M. Benedicto Benito 93 4015966 ana.m.benedictoupc.edu
Carme Bernaus Garcia 93 4017725 carme.bernausupc.edu
Kira Blanc Fite 93 4016986 kira.blancupc.edu
Merche Bombin Ballano 93 4017722 merche.bombinupc.edu
Laura Borras Gili 93 4017059 laura.borrasupc.edu
Eugènia Bretones Espejo 93 4054685 eugenia.bretonesupc.edu
Concepcion Buesa Aznar 93 4016772 concepcion.buesaupc.edu
Virginia Cabello Val 93 4016836 virginia.cabelloupc.edu
Ana Calle Gonzalez 93 4016970 ana.calleupc.edu
Victoria Campillo Rueda 93 4015760 victoria.campilloupc.edu
Merce Cano Quesada 93 4016440 merce.canoupc.edu
Cristina Carbajo Olsina 93 4016849 cristina.carbajoupc.edu
Marta Carbonell Formiguera 93 4016746 marta.carbonellupc.edu
Anna Casas Casademunt 93 4054619 anna.casasupc.edu
Antonio Castells de Amorin 93 4016949 antoni.castellsupc.edu
Toni Castillo Girona 93 4016899 toni.castilloupc.edu
Maribel Castillo Rodriguez 93 4016961 maribel.castilloupc.edu
Sonia Celades Filella sonia.celadesupc.edu
Lina Chale Marzal 93 4016949 lina.chaleupc.edu
Merce Civit Payan 93 4016741 merce.civitupc.edu
Alberto Clavero Navarro 93 4015969 cap-planificacio-estudisetsetb.upc.edu
Maria Jesus Compains Borobia 93 4017194 mjesus.compainsupc.edu
Alicia Correa Cano 93 4015968 alicia.correaupc.edu
Ivan Couto Vivas 93 4137820 ivan.coutoupc.edu
Senén Delgado Penin 93 4016520 senen.delgadoupc.edu
Jose Manuel Dieguez Perez 93 4017300 jose.manuel.dieguezupc.edu
Rosa Maria Elmeua Navarro 93 4016832 rosa.m.elmeuaupc.edu
Agustí Emperador Badimon 93 4011689 agusti.emperadorupc.edu
Joan Escobar Casanova 93 4016996 joan.escobarupc.edu
Oriol Escote Lluis 93 4134033 oriol.escoteupc.edu
Juan R. Esteban Grifoll 93 4015963 juan.ramon.estebanupc.edu
Elena Esteve Barredo 93 4017038 elena.esteveupc.edu
Francisco Xavier Fermin Quesada 93 4015692 xavier.ferminupc.edu
Jose Angel Fernandez Martinez 93 4011067 jose.angel.fernandezupc.edu
Joaquin Fernandez Piqueras 93 4011067 joaquin.fernandez-piquerasupc.edu
Carolina Ferrer Perez 93 4054141 carolina.ferrer.perezupc.edu
Olga Figueras Lopez 93 4017207 olga.figuerasupc.edu
Juan Carlos Flores Milan 93 4054178 juan.carlos.floresupc.edu
Toni Font Font 93 4017708 toni.fontupc.edu
Meritxell Freixa Rodriguez 93 4017957 meritxell.freixaupc.edu
Rosa Frias Duran 93 4016836 rosa.friasupc.edu
Melchor Fuentes Gomez 93 4016755 melchor.fuentesupc.edu
Ma. Cruz Garcia Cabeza 93 4015656 maricruz.garciaupc.edu
Sergio Garcia Escriche 93 4015624 sergio.garcia.escricheupc.edu
Rita Garcia Marquez 93 4011836 rita.garciaupc.edu
Francisco Miguel Garcia Molina 93 4015671 francisco.miguel.garciaupc.edu
Juan Manuel Garcia Morales 93 4016095 juan.manuel.garciaupc.edu
Pere Gimenez Palleiro 93 4016800 pere.gimenezupc.edu
Joaquim Giner Nos 93 4017204 joaquim.ginerupc.edu
Amparo Pilar Gombau Aparicio 93 4017410 amparo.gombauupc.edu
Vicente Gomez Oviedo 93 4017213 vicente.gomez-oviedoupc.edu
Jose Gomez Rodriguez 93 4137820 jose.enrique.gomezupc.edu
Miguel Angel Gonzalvo Sancho 93 4011748 miguel.a.gonzalvoupc.edu
Marta Granero Quilez 93 4016770 marta.graneroupc.edu
Francesc Guasch Ortiz 93 4011721 francesc.guaschupc.edu
Jordi Guibernau Virgili 93 4054417 jordi.guibernauupc.edu
Maribel Gutierrez Delgado 93 4017729 maribel.gutierrezupc.edu
Josep Ma. Haro Sanchez 93 4016803 josep.maria.haroupc.edu
Ignasi Herranz Herranz Santillan 93 4016938 ignacio.herranzupc.edu
Alberto Hornos Vidal 93 4015721 alberto.hornosupc.edu
Àngels Hurtado Iglesias 93 4016796 maria.angels.hurtadoupc.edu
Ana Ibañez Julia 93 4137840 ana.ibanyezupc.edu
Matias Ibarra Bailon 93 4017390 matias.ibarraupc.edu
Montserrat Jandula Congost 93 4011790 montserrat.jandulaupc.edu
Carles Jane Albos 93 4054268 carles.janeupc.edu
Silvia Jimenez Delgado 93 4016099 silvia.jimenezupc.edu
Irene Jorge Fernandez 93 4054134 irene.jorgeupc.edu
Merce Juan Badia 93 4137836 merce.juanupc.edu
Anna Lagen Oliva 93 4015982 anna.lagenupc.edu
Jordi Lino Serret 93 4016899 jordi.linoupc.edu
Mercedes Llorente Zurita 93 4137835 merce.llorenteupc.edu
Marcos Lopez Caravaca 93 4137820 jose.marcos.lopezupc.edu
Jorge Lopez Regueiro 93 4017053 jorge.lopezupc.edu
Maria del Carmen Macias Ceballos 93 4017986 carme.maciasupc.edu
Joan Ramon March Murria 93 4016810 joan.ramon.marchupc.edu
Jose Marcos Segura 93 4017000 jose.marcosupc.edu
Carlos Mariño Miguez 93 4017000 carlos.marinyoupc.edu
Sandra Marsa Hernandez 93 4054691 sandra.hernandezupc.edu
Carolina Martin Cantero 93 4017116 carolina.martinupc.edu
Armando Martin Lopez 93 4015991 armando.martinupc.edu
Celia Martin Santaliestra 93 4016948 celia.martinupc.edu
Rosa Maria Martin Santiago 93 4017736 rosa.maria.martinupc.edu
Esther Massaguer Perez 93 4016746 esther.massaguerupc.edu
Alberto Mateos Bartolome 93 4016774 alberto.jose.mateosupc.edu
Teófilo Mayordomo Vicente 93 4015627 teofilo.mayordomoupc.edu
Alfonso Mendez Moya 93 4016526 alfonso.mendezupc.edu
Pedro Mendez Moya 93 4016095 pedro.mendezupc.edu
Guillermo Miranda Alamo 93 4016520 guillermo.mirandaupc.edu
Ester Monfort Ricart 93 4011058 esther.monfortupc.edu
Anna Montes Barriuso 93 4010841 anna.montesupc.edu
Jose Victor Mora Antolino 93 4054072 victor.moraupc.edu
Jaume Moral Ros 93 4016940 jaume.moralupc.edu
Cristina Morales Esteban 934016043 cristina.moralesupc.edu
Marta Morales Moras 93 4017719 marta.morales-morasupc.edu
Francisco Morillas Martinez 93 4015897 francisco.morillasupc.edu
Joana Munuera Salido 93 4054198 joana.munueraupc.edu
Carmen Murillo Barranco 93 4016955 carmefib.upc.edu
Alejandro Carlos Nalda del Pozo 93 4011024 alejandro.carlos.naldaupc.edu
Angela Navarro Codina 93 4017198 angelina.navarroupc.edu
Sonia Navarro Martinez 93 4016947 sonia.navarroupc.edu
Mercè Noguera Martinez 93 4016791 mercedes.nogueraupc.edu
Paqui Nuñez Ramos 93 4137837 francisca.nunezupc.edu
Ana Maria Ortega Fernandez 93 4016880 ana.maria.ortegaupc.edu
Adela Ortiz Ortiz 93 4054311 adela.ortizupc.edu
Laura Palanca Angulo 93 4017728 laura.palancaupc.edu
M. Elvira Pallas Cabello 93 4011024 elvira.pallasupc.edu
Jose Pastor Comas 93 4017208 jose.pastorupc.edu
Juan Paz Sanchez 93 4015977 juan.pazupc.edu
Santiago Perez Aznar 93 4017476 santiago.perezupc.edu
Sara Perez Rodriguez 93 4054058 sara.perezupc.edu
Robert Perez Rubio 93 4054189 robert.perezupc.edu
Emilio Peso Ruiz 93 4011070 emilio.del.pesoupc.edu
Victor Polo Querol 93 4017180 victor.poloupc.edu
Rosa Maria Pouso Carballo 93 4015898 rosa.maria.pousoupc.edu
Josep Pujal Curia 93 4016452 josep.pujalupc.edu
Jordi Reñe Capel 93 4016943 jordi.renyeupc.edu
Montserrat Rio Sauca 93 4016973 montserrat.rioupc.edu
Gabriel Roca Tarazon 93 4054052 gabriel.rocaupc.edu
Manel Rodero Blanquez 934010847 manel.roderoupc.edu
Carlos Rodriguez Gili 93 4137820 carlos.rodriguez-giliupc.edu
Gloria Rodriguez Varela 93 4017410 gloria.rodriguezupc.edu
Marc Roig Sebe 93 4011673 marc.roig.sebeupc.edu
Antonia Romero Cuadros 93 4137837 antonia.romeroupc.edu
Lluïsa Romeu Blay 93 4017111 lluisa.romeuupc.edu
Aurora Rubio Rodriguez 93 4011022 aurora.rubioupc.edu
Alicia Ruiz Fernandez 93 4015733 alicia.ruizupc.edu
Javier Ruiz Martin 93 4017000 javier.ruizupc.edu
Vicente Ruiz Miera 93 4016755 vicente.ruizupc.edu
Teresa Salles Diego 93 4015968 teresa.sallesupc.edu
Eva Salvador Arnau 93 4016804 eva.salvadorupc.edu
Cindrela Sambró Granados 93 4011978 cindrela.sambroupc.edu
Dani Sanchez Dorado 93 4016933 dani.sanchez-doradoupc.edu
Alicia Sanchez Nabau 934017761 alicia.sanchez.nabauupc.edu
Rosa Maria Serapio Calles 93 4015676 rosa.serapioupc.edu
Xavier Serrano Gispert 93 4054071 xserranoac.upc.edu
Mar Serre Delcor 93 4015983 mar.serreupc.edu
Alfredo Soldevilla Carrasquer 93 4017439 alfredo.soldevillaupc.edu
Aleix Solé Mañas 93 4054027 aleix.sole.manasupc.edu
Carme Tallon Montoro 93 4054395 carme.tallonupc.edu
Ruben Tardio Lopez 93 4017232 ruben.tardioupc.edu
Joan Antoni Torres I Cobas 93 4016942 joan.antoni.torresupc.edu
Beni Vazquez Arenas 93 4017233 beni.vazquezupc.edu
Gabriel Verdejo Alvarez 93 4137820 gabrielcs.upc.edu
Fernando Verdugo Arias 93 4016809 fernando.verdugoupc.edu
Joan Vidos Cervello 93 4134046 joan.vidosupc.edu
Eric Vila Reverté 93 4017208 eric.vilaupc.edu
Sergio Zarza Sanchez 93 4017425 sergio.zarzaupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Utg Àmbit Tic Campus Nord
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 23 agost 2019
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech