Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Utg Campus Diagonal-Besòs > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Utg Campus Diagonal-Besòs
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques del Utg Campus Diagonal-Besòs
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Kim Albo Selma 93 4054305 kim.alboupc.edu
Javier Alonso Carrasco 93 4137417 javier.alonso-carrascoupc.edu
Ana Isabel Aviñoa Martinez 93 4137470 ana.isabel.avinoaupc.edu
Anna Badenas Fontanals 93 4137424 anna.badenasupc.edu
Pep Bartroli Joval 93 4137501 josep.bartroliupc.edu
Elvira Bernabe Comino 93 4137408 elvira.bernabeupc.edu
Margarita Borras Gili 93 4011659 margarita.borrasupc.edu
Judith Calaf Castelló 934137453 judith.calafupc.edu
Sergio Calles Vico 93 4137255 sergio.callesupc.edu
Luis Candela Galindo 93 4137434 luis.candelaupc.edu
Sandra Carretero Monroy 93 4137098 sandra.carreteroupc.edu
Maria Dolores Castell Bonachela 93 4137351 dolors.castellupc.edu
Xavier Codinas Poch 93 4137282 xavier.codinasupc.edu
Montserrat Cornet Pujol 93 4137779 montserrat.cornetupc.edu
Anna Diaz Vidal 93 4137423 anna.diazupc.edu
Merche Dominguez Rois 93 4137469 mercedes.dominguezupc.edu
Patricia Duarte Garcia 93 4137116 patricia.duarteupc.edu
Antonio Fernandez Jimenez 93 4137463 antonio.fernandezupc.edu
Marta Fuentes Abadia 93 4137448 marta.fuentesupc.edu
Josep M. Galabert I Pujol 93 4137483 josep.galabertupc.edu
Jonathan Garcia Abian 93 4137283 jonathan.garcia-abianupc.edu
Jose Luis Garcia Caballero 93 4137315 jose.luis.garcia-caballeroupc.edu
Silvia Garcia Peiro 93 4137301 silvia.garcia.peiroupc.edu
Sandra Garcia Pla 93 4137478 sandra.garcia.plaupc.edu
Eduardo Garcia Urdiales 93 4037374 eduardo.garcia.urdialesupc.edu
Alfred Gil Bonet 93 4137440 alfred.gilupc.edu
Neus Gil Moya 93 4137288 neus.gilupc.edu
Patricia Gimeno Allue 93 4137944 patricia.gimenoupc.edu
Mati Gonzalez Garcia 93 4011006 mati.gonzalezupc.edu
Jordi Guillem Fragoso 93 4137444 jordi.guillem.fragosoupc.edu
Isaac Lopez Insa 93 4016712 isaac.lopez-insaupc.edu
Irene Lopez Peña 93 4011620 irene.lopez.penaupc.edu
Carme Lopez Rodriguez 93 4137400 carmen.lopez-rodriguezupc.edu
Joaquim Lozano Carretero 93 4137428 joaquim.lozanoupc.edu
Carme Luna Gomez 93 4137099 carmen.lunaupc.edu
Anna Marti Vicente 93 4137468 anna.martiupc.edu
Alejandro Martinez Alegre 93 4137263 alejandro.martinez-alegreupc.edu
Pere Maspoch Ruldua 93 4137400 pere.maspochupc.edu
Alba Mellado Gonzalez 93 4037345 alba.melladoupc.edu
Roberto Molina Carrasco 93 4137461 roberto.molinaupc.edu
Aida Moral Tamayo 93 4137480 aida.moralupc.edu
Miguel Morales Comas 93 4137369 miguel.morales-comasupc.edu
Ma. Teresa Moreno Gascon 93 4137419 maria.teresa.morenoupc.edu
Victor Muñoz Garcia 93 4137464 victor.munozupc.edu
Jose Luis Negueruela Lopez 93 4010911 jose.luis.negueruelaupc.edu
Jose Olmo Velasco 93 4137315 jose.olmo.velascoupc.edu
Carlos Oriol Gorjon 93 4137473 carlos.oriolupc.edu
Esther Ortega Alvarez 93 4137281 esther.ortegaupc.edu
Maria Teresa Pardo Ponce 93 4137466 maria.teresa.pardoupc.edu
Mireia Pasalamar Pons 93 4012517 mireia.pasalamarupc.edu
Sacramento Pelaez Gomez 93 4137443 sacra.pelaezupc.edu
Irene Perez Campdepadros 93 4011792 irene.perezupc.edu
Carla Perez Ferran 93 4054695 carla.perezupc.edu
Oscar Poncelas Lopez 93 4137552 oscar.poncelasupc.edu
Sonia Pozo Ortigosa 93 4137276 sonia.pozoupc.edu
Susana Prat del Barrio 93 4137349 susana.pratupc.edu
Laura Prats Mañas 93 4054495 laura.pratsupc.edu
Conxita Prats Vicens 93 4137400 concepcio.pratsupc.edu
Gemma Puig Martinez 93 4137917 gemma.puig-martinezupc.edu
Montserrat Repiso Ruiz 93 4137400 montserrat.repisoupc.edu
Francisco Rivas Rodriguez 93 4137283 francesc.rivasupc.edu
Vicente Roda Serrat 93 4137278 vicente.rodaupc.edu
Pedro Rodriguez Benitez 93 4010716 pedro.i.rodriguezupc.edu
Daniel Romanillos Delgado 93 4137255 daniel.romanillosupc.edu
Margot Saez Muñoz 93 4137995 margot.saezupc.edu
Virginia San Antonio Benito 93 4137281 virginia.san.antonioupc.edu
Joyce Sariol Ramos 93 7398216 joyce.sariolupc.edu
Maria Isabel Serrano Carreño 93 4137303 isabel.serranoupc.edu
Mati Torne Ubeda 93 4137407 mati.torneupc.edu
Xènia Torondell i Gil 93 4017946 xenia.torondellupc.edu
Montserrat Torruella Buira 93 4137422 montserrat.torruellaupc.edu
Miguel Angel Valderrama Sanchez 93 4137465 miguel.valderramaupc.edu
Dolors Vallejos Peregrin 93 4137475 m.dolors.vallejosupc.edu
Jose Luis Valles Osborne 93 4137952 jose.luis.vallesupc.edu
Maria Rosa Vaquero Amate 93 4137400 maria.rosa.vaqueroupc.edu
Fernando Vazquez Labrador 93 4137283 fernando.vazquezupc.edu
Juan Manuel Vega Rangel 93 4137268 juan.vegaupc.edu
Jordi Vilanova Rodriguez 93 4137324 jordi.vilanovaupc.edu
Mar Vilchez Simon 93 4137421 mar.vilchezupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Utg Campus Diagonal-Besòs
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 16 agost 2019
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech