Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Utg Campus Terrassa > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Utg Campus Terrassa
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques del Utg Campus Terrassa
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Fermin Alarcon Escobar 93 7397302 fermin.alarconupc.edu
Ramiro Alba Queipo 93 7398646 raqcttc.upc.edu
Joan Alsina Morillo 93 7398666 joan.alsina.morilloupc.edu
Pedro Alvarez Elsel 93 7398540 pedro.alvarezupc.edu
Mercè Andres Diaz 93 7398639 merce.andresupc.edu
Silvia Angel Roman 93 7398256 silvia.angelupc.edu
Andrés Arco León 93 7398052 andres.arcoupc.edu
Gemma Baldris Ingles 93 7398351 gemma.baldrisupc.edu
Josep Ballesteros Ventura 93 7398265 josep.ballesterosupc.edu
Francisco Jose Barahona Navarro 93 7398080 francisco.jose.barahonaupc.edu
Francesc Bassas Serramia 93 7398630 franksi.ct.upc.edu
Pere Batlle Martinez 93 7398613 pere.batlleupc.edu
María del Carmen Blasi Ramirez 93 7393103 m.carmen.blasiupc.edu
Robert Blazquez Rodrigo 93 7398918 robert.blazquezupc.edu
Jaume Bonastre Marti 93 7398665 jaume.bonastreupc.edu
Jaume Bonastre Romera 93 7398665 jaume.bonastre.romeraupc.edu
Mari Cabello Berlanga 93 7398102 mari.cabelloupc.edu
Maria Belen Calejo Mendez 93 7398599 maria.belen.calejoupc.edu
Oscar Camacho Patilla 93 7398545 oscar.camacho-patillaupc.edu
Manel Campano Martinez 93 7398616 manuel.campanoupc.edu
Josefa Canamasas Puig 93 7398204 josefa.canamasasupc.edu
Xavi Cañizar Palleja 93 7398990 xavi.canizarupc.edu
Alexandre Canturri Ruiz 93 7398529 alexandre.canturriupc.edu
Josep Canudas Riba 93 7398265 canudasee.upc.edu
Jaume Castella Maymo 93 7398314 jaume.castellaupc.edu
Maria Castro Veredas 93 7398102 maria.castroupc.edu
Jordi Centelles Amela 93 7398528 jordi.centellesupc.edu
Antonio Clemente Escuin 93 7398173 antonio.clementeupc.edu
Maria Ana Cot Valle 93 7398161 maria.cotupc.edu
M. Rosa Cunill Crespo 93 7398551 rosa.cunillupc.edu
Anselmo de la Torre Rojas 93 7398087 anselmo.de.la.torreupc.edu
Emilia Delgado Martinez 93 7398102 emilia.delgadoupc.edu
Maria Jose Delgado Martinez maria.jose.delgadoupc.edu
Carlos del Rio Silvan 93 7397317 carlos.del.rioupc.edu
Isabel de Pera Lopez 93 7398215 isabel.de.peraupc.edu
Maria Aurora de Pera Lopez 93 7398200 aurora.de.peraupc.edu
Maria Carmen Domenech Trujillo 93 7398298 m.carmen.domenechupc.edu
Aïda Duran Serra 93 7398299 aida.duranupc.edu
Maria Carmen Escamilla Valverde 93 7398278 m.carmen.escamillaupc.edu
Mercedes Escusa Julian 93 7398175 mercedes.escusaupc.edu
Judit Esteve Almirall 93 7398185 judit.esteveupc.edu
Imma Esteve Torrent 93 7397314 imma.esteveupc.edu
Ma. Carme Estrada Font 93 7398055 macarme.estradaupc.edu
Josep Farre Llados 93 7398131 josep.farre.lladosupc.edu
Juana Fernandez Garrido 93 7398181 juana.fernandezupc.edu
Jose Fernandez Serrano 93 7398200 jose.fernandezupc.edu
Maria Cristina Fernandez de Diego 93 7398684 cristina.fernandezupc.edu
Paulina Ferrer Izard 93 7398267 paulina.ferrerupc.edu
Ricard Flores Magrane 93 7398552 ricard.floresupc.edu
Jose Fresno Chamarro 93 7398634 jose.fresnoupc.edu
Alicia Fumanal Gabas 93 7398115 alicia.fumanalupc.edu
Maria Carmen Galvez Torras 93 7398149 carmen.galvezupc.edu
Esther Garcia Coma 93 7398214 esther.garciaupc.edu
Francesc Garcia Lores 93 7398614 francesc.garciaupc.edu
Mario Garcia Molina 93 7398103 mario.garcia-molinaupc.edu
Álex Garcia Ortiz 93 7398368 a.garciaupc.edu
Montserrat Gea Gonzalez 93 7398138 montserrat.geaupc.edu
Rosa Ginesta Robert 93 7398989 rosa.ginestaupc.edu
Abelardo Gonzalez Fernandez 93 7398543 abelardo.gonzalezupc.edu
Nuria Graells Ribatallada 93 4017446 nuria.graellsupc.edu
Lourdes Grifol Guitart 93 7398270 lourdes.grifolupc.edu
Daniel Guerrero Verdu 93 7398531 daniel.guerrero-verduupc.edu
Jorge Hernandez Farras 93 7398615 jorge.hernandezupc.edu
Francisco Jimbel Domenech 93 7398158 francisco.jimbelupc.edu
Maria Mercedes Jimenez Lara 93 7398116 mercedes.jimenezupc.edu
Cristina Jimenez Perich 93 7398233 cristina.jimenezupc.edu
Alicia Larrañeta Custodio 93 7398275 alicia.larranetaupc.edu
M. Lourdes Latorre Raez 93 7398609 lourdes.latorreupc.edu
Felicidad Leiva Hevia 93 7398502 felicidad.leivaupc.edu
Clara Elisa Llopis Marin 93 7398550 clara.elisa.llopisupc.edu
Montse Lopez Carrera 93 7398198 montse.lopezupc.edu
Marina Lopez Castelao 93 7398110 marina.lopezupc.edu
Margarita Luis Lloro 93 7398114 margarita.luisupc.edu
Xavi Majoral Clols 93 7398532 xavier.majoralupc.edu
Nuria Manzanares Blazquez 93 7398525 nuria.manzanaresupc.edu
Jose Marin Sierra 93 7398582 jose.marinupc.edu
Teresa Marinello Barcelo 93 7398102 teresa.marinelloupc.edu
Albert Marquez Jimenez 93 7398623 albert.marquezupc.edu
Ramon Martin Sanchez-Aguililla 93 7398300 ramon.martinupc.edu
Joan Martinez Lopez 93 7398166 juan.martinez-lopezupc.edu
Gemma Martinez Silva 93 7398102 gemma.martinezupc.edu
Jose Luis Melgosa Andres 93 7398132 jose.luis.melgosaupc.edu
M. Jesus Melgosa Andres 93 7398638 m.jesus.melgosaupc.edu
Dolors Melus Guerra 93 7398293 maria.dolors.melusupc.edu
Raquel Miguel Gay 93 7398292 raquel.miguelupc.edu
Raul Monferrer Liñan 93 7398629 raul.montferrerupc.edu
Marta Monzonis Camps 93 7398934 marta.monzonisupc.edu
M. Isabel Moreno Gutierrez 93 7398201 isabel.morenoupc.edu
Patricia Muñoz Domenech 93 7398652 patricia.munozupc.edu
Javier Murcia Navarro 93 7398326 xavier.murciaupc.edu
Edu Nuñez Martinez 93 4054206 eduardo.nunezupc.edu
Carles Oliet Casasayas 93 7398777 carlescttc.upc.edu
Lali Olle Obis 93 7398223 eulalia.olleupc.edu
Jose Oller Bernadich 93 7398245 josep.ollerct.upc.edu
Jose Antonio Orcajo Teresa 93 7398108 orcajommt.upc.edu
Dolors Oriol Pladevall 93 7398610 dolors.oriolupc.edu
Joan Pages Salamo 93 7398652 joan.pagesupc.edu
Josep Palou Prats 93 7398126 josep.palouupc.edu
Ferran Pares Sabates 93 7398183 ferran.paresupc.edu
Sofia Pascual Gregori 93 7398051 sofia.pascualupc.edu
Daniel Perez Robles 93 7398759 daniel.perez-roblesupc.edu
Pedro Luis Picado Rodriguez 93 7398212 pedro.picadoupc.edu
Juan Carlos Pineda Arredondo 93 7398704 joan.carles.pinedaupc.edu
Ester Pineda Fernandez 93 7398218 ester.pinedaupc.edu
Josep Pla Carles 93 7398046 josep.plaupc.edu
Mireia Pocorull Arumi 93 7398553 maria.pocorullupc.edu
M. Remedios Prieto Fuentes 93 7398267 m.remedios.prietoupc.edu
Andreu Quesada Gomez 93 7398290 andreu.quesadaupc.edu
Maria Asuncion Rallo Andreu 93 7398763 maria.asuncion.ralloupc.edu
Montserrat Raspall Noguera 93 7398247 montserrat.raspallupc.edu
Carlos Rio Cano 93 7398710 carlos.rio-canoupc.edu
Anna Rius Ulldemolins 937398913 a.riusupc.edu
Esteve Roca Gil 93 7398388 esteve.rocaupc.edu
Pere Roca Mas 93 7398636 pere.rocaupc.edu
M.Carmen Rodriguez Navarro 93 7398113 m.c.rodriguezupc.edu
Frida Roman Concha 93 7398748 romanmmt.upc.edu
Maria Elena Ruiz Estelles 93 7398597 helena.ruizupc.edu
Francisco Ruiz Nieto 93 7398200 francisco.ruizupc.edu
Jaume Sala Vilaseca 93 7398048 jaume.sala-vilasecaupc.edu
Antoni Salvador Sola 93 7398305 antoni.salvadorupc.edu
Patri Sanchez Mojal 93 7398099 patri.sanchezupc.edu
Jose Miguel Sanchez Molero 93 7398213 jose.miguel.sanchezupc.edu
Encarna Sanchez Rodriguez 93 7398202 encarna.sanchezupc.edu
Josep Sanmiquel Pera 93 7398203 josep.sanmiquelupc.edu
Pau Sayrol Esteve 93 7398189 pau.sayrolupc.edu
Pilar Serrano Maestre 93 7398075 pilar.serranoupc.edu
Rafael Serrano Miera 93 7398245 rafael.serranoupc.edu
Mercedes Simo Cima 93 7398277 mercedes.simoupc.edu
Mayte Sole Murillo 93 7398501 mayte.soleupc.edu
Francisco Javier Soto Mares 93 7398200 fco.javier.sotoupc.edu
Eduard Torrell Fernandez 93 7398300 eduard.torrellupc.edu
Roser Torrescasana Carnice 93 8967731 roser.torrescasanaupc.edu
Bettina Valles Malet 93 7398260 bettina.vallesupc.edu
Carme Valls Perez 93 7398995 carme.vallsupc.edu
Silvia Vallve Miguel 93 7398554 silvia.vallveupc.edu
Silvia Virto Vincx 93 7398151 silvia.virtoupc.edu
Carles Zapater Brualla 93 7398527 carles.zapaterupc.edu
Justo Zoyo Garzon 93 7398665 justo.zoyoupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Utg Campus Terrassa
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 12 juliol 2019
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech