Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Utg Àmbit Eng. Industrial de Barcelona > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Utg Àmbit Eng. Industrial de Barcelona
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques del Utg Àmbit Eng. Industrial de Barcelona
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Francisco Javier Aguirre Fernandez 93 4016617 javier.aguirreupc.edu
Monica Alarcon Bolaños 93 4016700 monica.alarconupc.edu
Encarnacion Alcalde Brotons 93 4016047 encarnacion.alcaldeupc.edu
Maria Belen Alvarez Aguilera 93 4054680 m.belen.alvarezupc.edu
Eugenia Argerich Sabate 93 4011945 eugenia.argerichupc.edu
Roser Arisa Riera 93 4016735 roser.arisaupc.edu
Antonio Avila Lozano 93 4016615 antonio.avilaupc.edu
Josep Manel Bartoli Miralles 93 4012541 jose.manuel.bartoliupc.edu
Angel Benito Hidalgo 93 4016719 angel.benitoupc.edu
Lolo Bermudez Jimenez 93 4016719 jose.manuel.bermudezupc.edu
Rafael Bermudez Jimenez 93 4016719 rafael.bermudezupc.edu
Vicente Blasco Argente 93 4016740 vicente.blascoupc.edu
Sonia Margarita Blazquez Perez 93 4016072 sonia.blazquezupc.edu
Vicente Borja Pardo 93 4016615 vicente.borjaupc.edu
Jordi Borregon Alarcon 93 4016536 jorge.borregonupc.edu
Nuria Bort Rambla 93 4016625 nuria.bortupc.edu
Ana Maria Brau Riera 93 4012594 ana.maria.brauupc.edu
Malcolm Burns 93 4011642 malcolm.burnsupc.edu
Pau Cabañol Moyano 93 4054665 pau.cabanyolupc.edu
Maria Isabel Calvo Busquets 93 4016619 isabel.calvoupc.edu
Laura Camon Pastor 93 4016615 laura.camonupc.edu
Angels Campillo Ceron 93 4010705 angels.campilloupc.edu
Judit Cardona Benito 93 4011613 judit.cardonaupc.edu
Rafael Cardoner Parpal 93 4016547 rafel.cardonerupc.edu
Ramon Casado Lopez 93 4016720 ramon.casadoupc.edu
Assumpta Casamor Fuster 93 4011943 assumpta.casamorupc.edu
David Castañer Rioboo 93 4015945 david.castanerupc.edu
Francisco Javier Castells de Amorin 93 4011668 fco.javier.castellsupc.edu
Montserrat Caum Aregay 93 4016596 montse.caumupc.edu
Daniel Cerezuela Sanchez 93 4054637 daniel.cerezuelaupc.edu
Jordi Cervantes Serrano 93 4016718 jordi.cervantesupc.edu
Joan Climent Ripoll 93 4054327 joan.climentupc.edu
Ana Belen Cortinas Abad 93 4016048 ana.belen.cortinasupc.edu
Ana Cuello Segura 93 4011948 anna.maria.cuelloupc.edu
Rosa Maria Cuevas Meseguer 93 4016736 rosa.maria.cuevasupc.edu
Jordi Datzira Miñan 93 4016615 jordi.datziraupc.edu
Joaquin de Feo Alemany 93 4016806 joaquin.de.feoupc.edu
Alejandro Dominguez Fernandez 93 4016720 alejandro.dominguez-fernandezupc.edu
M. Lourdes Durany Vidal 93 4017466 lourdes.duranyupc.edu
Leyre Ferrer Yabar 93 4016921 leyre.ferrerupc.edu
Eulàlia Font Llado 93 4054456 eulalia.fontupc.edu
Jesús Galceran Saez 93 4017047 jesus.galceranupc.edu
Elena Galindo Gil 93 4016622 elena.galindoupc.edu
Maribel Galindo Pinos 93 4016828 maribel.galindoupc.edu
Ivette Garcia Manuel 93 4054160 ivette.garciaupc.edu
Francesc Joaquim Garcia Rabella 93 4016536 francesc.j.garciaupc.edu
Roger Garcia Sanchez 93 4017142 roger.garcia-sanchezupc.edu
Maria Carmen Gauchia Soler 93 4016787 carme.gauchiaupc.edu
Laura Gil Marin 93 4016611 laura.gilupc.edu
Nuria Gongora Mora 93 4016586 nuria.gongoraupc.edu
Conchi Gonzalez Garcia 93 4054493 conchi.gonzalezupc.edu
Tania Gri Puig 93 4054213 tania.griupc.edu
Claudia Grossi 93 4010892 claudia.grossiupc.edu
Jose Manuel Guerrero Cruz 93 4016322 jose.guerreroupc.edu
Marquina Hellin Enrique 93 4010884 marquina.hellinupc.edu
David Jurado Rodriguez 93 4016617 david.jurado.rodriguezupc.edu
Ines Lambisto Castro 93 4015716 ines.lambistoupc.edu
Cristina Lampon Diestre 93 4015607 cristina.lamponupc.edu
Gemma Latorre Domenjo 93 4016736 gemma.latorreupc.edu
Rafael Levit Valenzuela 93 4015938 rafael.levitupc.edu
Victòria Llobet Baxarias 93 4016609 victoria.llobetupc.edu
Carlos Llopart Egea 93 4011817 carlos.llopartupc.edu
Olga Lopez Pous 93 4016562 olga.lopez-pousupc.edu
Merce Macia Gaspa 93 4054390 merce.maciaupc.edu
Lourdes Manzano Garcia 93 4016615 lourdes.manzanoupc.edu
Vanessa Marin Rodriguez 93 4016594 marinmmt.upc.edu
Javier Martin Morilla 93 4016544 javier.martinupc.edu
Jose Manuel Martinez Aguilera 93 4016608 jose.manuel.martinez.aguileraupc.edu
Nuria Martinez Baste 93 4016630 nuria.martinezupc.edu
Aurora Martinez Morote 93 4016626 aurora.martinezupc.edu
Carme Martinez Vilor 93 4012598 carme.martinezupc.edu
Mireia Mata Pou 93 4016607 mireia.mataupc.edu
Marc Milian Jubiña 93 4011819 milianege.upc.edu
Enrique Miro Valero 93 4016547 enrique.miroupc.edu
Ricardo Morado Cendan 93 4016615 ricardo.moradoupc.edu
Mateo Morales Flores 93 4011611 mateo.moralesupc.edu
Maria Jose Moreno Paredes 93 4012518 maria.jose.morenoupc.edu
Antonio Muñoz Duque 93 4015938 antoni.munoz-duqueupc.edu
Rosa Maria Muñoz Nieto 93 4016560 rosa.maria.munozupc.edu
Sonia Navarro Gonzalez 93 4054464 sonia.navarro-gonzalezupc.edu
Esther Nieto Oliver 93 4054069 esther.nietoupc.edu
Raquel Nuñez Leon 93 4054312 raquel.nunez.leonupc.edu
Maria del Mar Oliva Rodriguez 93 4010799 mar.olivaupc.edu
Araceli Ortiz Anguera 93 4011961 araceli.ortizupc.edu
Jesus Otero Hernandez 93 4016308 jesus.oteroupc.edu
Leopold Palomo Avellaneda 93 4016655 leopold.palomoupc.edu
Alejandro Perez Carmona 93 4016705 alejandro.perezupc.edu
Julio Perez Gascon 93 4016705 julio.perezupc.edu
Monica Perez Lozano 93 4054638 monica.perez-lozanoupc.edu
Marisa Perez del Pozo 93 4016070 marisa.perezupc.edu
Imma Pie Panareda 93 4016613 imma.pieupc.edu
Beatriz del Pilar Martell 93 4016620 beatriz.del.pilarupc.edu
Carol Ramos Muñoz 93 4054489 carol.ramosupc.edu
Albert Riego Perez 93 4010751 albert.riegoupc.edu
Hilda Rodon Bustos 93 4010856 hilda.rodonupc.edu
Anna Rodriguez Riocabo 93 4016627 anna.rodriguez-riocaboupc.edu
Jordi Rodriguez Vila 93 4017014 jordi.rodriguez-vilaupc.edu
Vicenç Roig Fernandez 93 4016656 vicenc.roigupc.edu
Juan Antonio Romero Perea 93 4017115 juan.antonio.romeroupc.edu
Elisenda Ros Bo 93 4016599 elisenda.rosupc.edu
Tomas Ruiz Granados 93 4016071 tomas.ruizupc.edu
Nuria Sanchez Salvador 93 4017147 nuria.sanchezupc.edu
Olga Segarra Campos 93 4010791 olga.segarraupc.edu
Ricardo Segura Ruiz 93 4016719 ricardo.seguraupc.edu
Ruth Seijo Botaya 93 4054139 ruth.seijoupc.edu
Anna Serrano Bolet 93 4011795 anna.serranoupc.edu
Jacques Sorin Schojed 93 4016618 jacques.sorinupc.edu
Silvia Soro Ventura 93 4016665 silvia.soroupc.edu
Raimon Sucarrats I Olius 93 4011070 raimon.sucarratsupc.edu
Agustin Toll Escobedo 93 4016073 agusti.tollupc.edu
Maria Isabel Traguany Roca 93 4016614 maria.isabel.traguanyupc.edu
Joan Ramon Trilla Goma 93-4015709 joan.ramon.trillaupc.edu
Silvia Urban Castillo 93 4015927 silvia.urbanupc.edu
Monica Valbuena Castillo 93 4010771 monica.valbuena.castilloupc.edu
M. Lluisa Valls Bartolome 93 4011979 lluisa.vallsupc.edu
Antonio Verdion Millan 93 4011088 averdioneel.upc.edu
Luisa Vicente Rodriguez 93 4016584 luisa.vicenteupc.edu
Isabel Vilalta Ortiz 93 4011008 isabel.vilaltaupc.edu
Maria Nuria Vives Casas 93 4015900 nvivesmmt.upc.edu
Pedro Vizcaino Calvo 93 4016617 pedro.vizcainoupc.edu
Sven Wallin Haro 93 4016734 sven.wallinupc.edu
Esther Yoldi Ballarin 93 4054687 esther.yoldiupc.edu
Noemi Zapata Perez 93 4016654 noemi.zapataupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Utg Àmbit Eng. Industrial de Barcelona
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 16 agost 2019
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech