Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Utg Campus del Baix Llobregat > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Utg Campus del Baix Llobregat
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques del Utg Campus del Baix Llobregat
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Maria Mercè Agüera Carbonell 93 5523570 merce.agueraupc.edu
Sheila Alcala Martinez 93 5521018 sheila.alcalaupc.edu
Mayra Amate Maya 93 4017129 mayra.amateupc.edu
Yolanda Andres Bercianos 93 5523512 yolanda.andresupc.edu
Isabel Borras Pico isabel.borrasupc.edu
Dolores Caballero Ruiz 93 5523588 dolores.caballero.ruizupc.edu
Montserrat Calero Galovart 93 5523510 montserrat.caleroupc.edu
Montse Cano Rosa 93 5523507 montse.canoupc.edu
Vinyet Capdet Mico 93 4017282 vinyet.capdetupc.edu
Enric Centelles Lorente 93 5521242 enric.centellesupc.edu
Marta Claros Gimeno 93 5523511 marta.clarosupc.edu
Mireia Clusellas Elias 93 5523534 mireia.clusellasupc.edu
Carme Comas Riera 93 4137000 carmen.comasupc.edu
Cristina de Cozar Carbo 93 5521200 cristina.de.cozarupc.edu
Imma Duran Vicente 93 5523506 imma.duranupc.edu
Marc Folch Manzanares 93 5523532 marc.folchupc.edu
Antonio Manuel Galvez Garcia 93 4137006 antonio.galvezupc.edu
Mireia Garcia Dueñas 93 4137178 mireia.garcia-duenasupc.edu
Sergio Garcia Pastor 93 5521239 sergio.garcia.pastorupc.edu
Maria del Mar Garcia Sanchez 93 5523566 mar.garciaupc.edu
Cristina Garcia Torres 93 5523522 cristina.garcia-torresupc.edu
Olga Gener Esteve 93 5521201 olga.generupc.edu
Jacob Gil Serrano 93 5523529 jacob.gilupc.edu
Merce Girones Medina 935523504 merce.gironesupc.edu
Montserrat Granero Rubio 93 5523568 montserrat.graneroupc.edu
Amalia Guirola Carballar 93 5523524 amalia.guirolaupc.edu
Susana Izquierdo Sevilla 93 5523521 susana.izquierdoupc.edu
Sergio Jorquera Sanchez 93 5521000 sergio.jorqueraupc.edu
Maria Julia Moli 93 5521058 maria.juliaupc.edu
Francisco Javier Lopez Garcia 93 4137079 francis.lopezupc.edu
Jose Lopez Ramos 93 5523533 jose.lopez.ramosupc.edu
Elena Lopez Romera 93 5523540 ma.elena.lopez-romeraupc.edu
Carlos Loscos Blasco 93 5523526 carlos.loscosupc.edu
Montserrat Marine Verges 93 5521119 montserrat.marineupc.edu
Ma. Eugènia Martin Vilanova 93 5523513 meugenia.martinupc.edu
Eva Maria Martinez Hervas 93 5521113 eva.maria.martinezupc.edu
Jose Manuel Martinez Sanjuan 93 4134164 jose.manuel.martinezupc.edu
Miquel Masip Martinez 93 5521123 miquel.masipupc.edu
Maria Jesus Melo Vera 93 5523518 mjesus.meloupc.edu
Jose Antonio Membrive Martinez 93 4137022 jose.a.membriveupc.edu
Carlos Mendi Sole 93 5523536 carlos.mendiupc.edu
Toni Millan Fernandez 93 5523541 toni.millanupc.edu
Josep Lluís Moral Fuentes jose.luis.moralupc.edu
Estela Morales Feliz 93 5523542 estela.moralesupc.edu
Ivan Ordoñez Cano 93 5523543 ivan.ordonezupc.edu
Maria Raya Lopez 93 8967297 maria.rayaupc.edu
Mireia Ribet Casademunt 935521202 mireia.ribetupc.edu
Gloria Roca Bonet 93 4137010 gloria.rocaupc.edu
Maria Carmen Rodrigo Hernandez 935521203 m.carmen.rodrigoupc.edu
Olga Rodriguez Lucas 93 5523551 olga.rodriguezupc.edu
Maria Rodriguez Reyes 93 5521237 maria.rodriguezupc.edu
Mireia Romero Serra 93 5523522 mireia.romero.serraupc.edu
Enric Rosell Matas 93 4137008 enric.rosellupc.edu
Maria Nuria Sanchez Masip 93 5523508 nuria.sanchez.masipupc.edu
Teresa San Jose Quiñonero 93 4134137 teresa.san.joseupc.edu
Olga Santin Gomez 93 5521000 olga.santinupc.edu
Carlos Serrano Tarrason carlos.serrano.tarrasonupc.edu
Maria Teresa Sevil Jariod 93 5523550 maite.sevilupc.edu
Conxi Sole Carrera 93 5523531 conxita.soleupc.edu
Montserrat Tamayo Martinez 93 5521000 montse.tamayoupc.edu
Juan Jose Tomeo Fresno 93 4137165 juan.jose.tomeoupc.edu
Antonia Maria Torres Robles 935521236 antonia.maria.torresupc.edu
Carme Ventura Noales 93 5523520 carme.venturaupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Utg Campus del Baix Llobregat
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Les dades personals d'aquest directori estan subjectes al RGPD i a la LOPDGDD. No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 17 gener 2020
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech