Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Utg de l'Àmbit de Camins > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Utg de l'Àmbit de Camins
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques del Utg de l'Àmbit de Camins
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Angel Aguilera Millan 93 4015809 angel.aguileraupc.edu
Teresa Alcay Solsona 93 4017092 teresa.alcayupc.edu
Susana Algarra Pomedio 93 4016092 susanna.algarraupc.edu
Eduardo Alvarez San Millan 93 4016466 eduard.alvarezupc.edu
Josep Amoros Parras 93 4017367 j.amorosupc.edu
Ana Andres Lleo 93 4017082 ana.andresupc.edu
Silvia Aranda Gimo 93 4017094 silvia.aranda-gimoupc.edu
Cristina Batalla Garcia 93 4054165 cristina.batallaupc.edu
Maria Merce Benet Pages 93 4017203 merce.benetupc.edu
Sergi Blade Coll 93 4010952 sergi.bladeupc.edu
Jordi Cabrerizo Gazquez 93 4016519 jordi.cabrerizoupc.edu
Elena Calvo Gauchia 93 4010758 elena.calvoupc.edu
Sofia Ciberio Gurrea sofia.ciberioupc.edu
Nadia Cirera Espinosa 93 4017959 nadia.cireraupc.edu
Jaime Clapes Boixader 93 4016874 jaime.clapesupc.edu
M. Jose Cueto de la Hoz 93 4011009 maria.jose.cuetoupc.edu
Victor Cullell Tebe 93 4017073 victor.cullellupc.edu
Marcos Dueñas Idañez 93 4054240 marcos.duenasupc.edu
Monica Fernandez Fernandez 93 410820 monica.fernandezupc.edu
Laura Fernandez Gutierrez 93 4011052 laura.fernandezupc.edu
Anna Ferran Vintro 93 4017243 anna.ferranupc.edu
Roger Ferre Rubio 93 4011868 roger.ferreupc.edu
Paloma Ferrer Calvo 93 4010727 paloma.ferrerupc.edu
Mayra Ferrer Piza 93 4015777 mayra.ferrerupc.edu
Jorge Ferrer Rodriguez 93 4017065 jorge.ferrer.rodriguezupc.edu
Oscar Galego Garcia 93 4017787 oscar.galegoupc.edu
Concha Garcia Garcia 93 4016470 concha.garciaupc.edu
Tomas Garcia Vicente 93 4017354 tomas.garciaupc.edu
Raul Gimenez Rodrigo 93 4016501 raul.gimenezupc.edu
Rodrigo Gomez Bonilla 93 4010786 rodrigo.gomezupc.edu
Carme Gongora Capel 93 4011060 carme.gongoraupc.edu
Daniel Gonzalez Marco 93 4017393 daniel.gonzalez-marcoupc.edu
Maria Mercedes Gonzalez Polo 93 4017346 m.merce.gonzalezupc.edu
Mireia Gorgori Ras 93 4011667 mireia.gorgoriupc.edu
Marcos Griñon Sostres 93 4016480 marcos.grinonupc.edu
Eila Guerola Peña 93 4011044 eila.guerolaupc.edu
Marta Herranz Moral 93 4016901 m.herranzupc.edu
Maria Angela Huguet Brillas 93 4017438 angels.huguetupc.edu
Carlos Hurtado Gomez 93 4016518 carlos.hurtadoupc.edu
Josep Maria Jordana Ponce 93 4054397 josep.maria.jordanaupc.edu
Jordi Lafuente Navarro 93 4016519 jordi.lafuenteupc.edu
Noelia Machado Galan 93 4017235 noelia.machadoupc.edu
Ignasi Mallafre Duran 93 4016904 ignasi.mallafreupc.edu
Alberto Marques Marques 93 4054645 albert.marquesupc.edu
Tomas Antonio Marti Domingo 93 4016900 tomas.antonio.martiupc.edu
Jordi Martin Chamero 93 4017367 jordi.martin.chameroupc.edu
Montse Martin Diaz 93 4011822 montse.martinupc.edu
Nuria Martin Llach 93 4016900 nuria.martinupc.edu
Eva M. Martinez Altarriba 93 4017250 eva.martinezupc.edu
Lurdes Martinez Landa 93 4016871 lurdes.martinezupc.edu
Xavier Martinez Sostres 93 4017376 xavier.martinez.sostresupc.edu
Robert Micheal Mc-Aloon Lahuerta 93 4016519 robert.mc-aloonupc.edu
Bea Membrado Nuez 93 4010908 beatriz.membradoupc.edu
Ana Maria Montore Valencia 93 4054078 ana.maria.montoreupc.edu
Mari Carmen Mostazo Rodriguez 93 4017127 mari.carmen.mostazoupc.edu
Lluis Navarro Guareño 93 4017742 lluis.navarroupc.edu
Anna Nisarre Baro 93 4017065 anna.nisarreupc.edu
Maria del Mar Obrador Gil 93 4010789 mar.obradorupc.edu
Rosa Maria Olea Sanchis 93 4016497 rosa.maria.oleaupc.edu
David Ortin Olive 93 4017241 david.ortinupc.edu
Maria Jose Palau Salguero 93 4017236 maria.jose.palauupc.edu
Tomas Perez Revilla 93 4015617 tomas.perezupc.edu
Cristina Perramon Plasencia 93 4017205 cristina.perramonupc.edu
Joan Pomares Abad 93 4017370 juan.pomaresupc.edu
Marta Pujadas Garriga 93 4016083 marta.pujadasupc.edu
Imma Rius Saez 93 4017079 imma.riusupc.edu
Alexandra Rius Torres 93 4054084 alexandra.riusupc.edu
Ceferino Robledo Vazquez 93 4016501 ceferino.robledoupc.edu
Sergi Rodriguez Luna 93 4054184 sergio.rodriguez-lunaupc.edu
Joana Rodriguez Martinez 93 4010843 joana.rodriguezupc.edu
Miquel Rodriguez Rodriguez 93 4017075 miquel.rodriguezupc.edu
Oscar Rubio Peñas 93 4011784 oscar.rubio-penasupc.edu
Ana Luz Saco Rajo 93 4054230 ana.luz.sacoupc.edu
Pedro Saez Pascual 93 4054169 pedro.saezupc.edu
Isabel Sagués Cifuentes 93 4017365 isabel.saguesupc.edu
Mireia Sala Gorgas 93 4011830 mireia.sala-gorgasupc.edu
Maria Montserrat Santos Candia 93 4011035 montserrat.santosupc.edu
Mercedes Sondon Sansó 93 4054253 mercedes.sondonupc.edu
Joaquim Sospedra Iglesias 93 4017824 joaquim.sospedraupc.edu
Maribel Subias Arilla 93 4017767 maribel.subiasupc.edu
Oriol Teixido Romanos 93 4017065 oriol.teixidoupc.edu
Mercè Tirado Pasanau 93 4011983 merce.tiradoupc.edu
Cesca Torrella Sole 93 4016866 cesca.torrellaupc.edu
David Torrens Martin 93 4017098 david.torrensupc.edu
Beatriu Torres Carpio 93 4010975 bea.torresupc.edu
Ricardo Torres Lahuerta 93 4017787 ricardo.torres-lahuertaupc.edu
Javier Trueba Hornero 93 4017827 javier.truebaupc.edu
Julio Urbano Barbero 93 4016461 julio.urbanoupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Utg de l'Àmbit de Camins
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 13 setembre 2019
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech