Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Servei de Personal > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Servei de Personal
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques del Servei de Personal
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Lara Aguila Feijoo 93 4010880 lara.aguilaupc.edu
Marta Alvarez Diaz 93 4010880 marta.alvarez.diazupc.edu
Silvia Alvarez Lopez 93 4010880 silvia.alvarez.lopezupc.edu
Adolfina Arabi Moreno 93 4010880 adolfina.arabiupc.edu
Maribel Arroniz Saiz 93 4010880 maribel.arronizupc.edu
Montse Atance Elipe 93 4010880 montserrat.atanceupc.edu
Dolores Barastegui Almagro 93 4010880 dolores.barasteguiupc.edu
Natalia Barroso Alasa 93 4010880 natalia.barrosoupc.edu
Isabel Campmany Bajona 93 4054682 maria.isabel.campmanyupc.edu
Montserrat Carbajal Moro 93 4010880 montserrat.carbajalupc.edu
Trinidad Carneros Cerezo 93 4054630 trinidad.carnerosupc.edu
Marta Casamor Fuster 93 4054283 marta.casamorupc.edu
Cristina Casas Benito 93 4010880 cristina.casas.benitoupc.edu
Mercè Castañer Calero 93 4010880 merce.castanerupc.edu
David Chouachoua Martinez 93 4010880 david.chouachouaupc.edu
Olga de la Fuente Burgueño 93 4010880 olga.de.la.fuenteupc.edu
Merche Dominguez Rois 93 4010880 mercedes.dominguezupc.edu
Lidia Ferreras Fierro 93 4010880 lidia.ferrerasupc.edu
Juan Fuentes Jimenez 93 4011876 juan.antonio.fuentesupc.edu
Mari Angeles Garcia Agudo 93 4010880 ma.angeles.garciaupc.edu
Susana García Bardagí 93 4017789 susana.garcia-bardagiupc.edu
Miriam Gimenez Dapena 93 4016164 miriam.gimenezupc.edu
Francisco Ramon Giraldez Sanchez 93 4010880 francisco.ramon.giraldezupc.edu
Maria Dolores Gomez Maqueda 93 4010880 maria.dolores.gomezupc.edu
Fuencisla Lozoya Garcia 93 4010880 fuencisla.lozoyaupc.edu
Gemma Marquès Martí 93 4010880 gemma.marquesupc.edu
Carmen Martinez Alvarez carmen.martinezupc.edu
Laura Martinez Martinez 93 4054585 l.martinezupc.edu
Maria Massuet Pascual 93 4010880 maria.massuetupc.edu
Susana Medina Castro 93 4010880 susana.medinaupc.edu
Samuel Montavez Molinos 93 4011747 samuel.montavezupc.edu
Lourdes Moreno de Francisco 93 4017835 lourdes.morenoupc.edu
Maria Jose Muriel Merchan 93 4010880 maria.jose.murielupc.edu
Ivan Navarro Cañizares 93 4010880 ivan.navarro.canizaresupc.edu
Carme Olaya Guzman 93 4010880 maria.carme.olayaupc.edu
Araceli Padilla Montero 93 4010880 araceli.padillaupc.edu
Antonio Perez Marti 93 4010880 toni.perezupc.edu
Indara Perez Ortiz 93 4010880 indara.perezupc.edu
Loli Rejon Enriquez 93 4010880 loli.rejonupc.edu
Esther Rodriguez Barrera 93 4016136 esther.rodriguez-barreraupc.edu
Liduina Rodriguez Mondelo 93 4010880 lido.rodriguezupc.edu
Cristina Selva Ripoll 93 4010880 cristina.selvaupc.edu
Francina Sole Pellisa 93 4016240 francina.soleupc.edu
Montse Soriano Gasull 93 4010880 montse.sorianoupc.edu
Lena Sostres Raurich 93 4054239 lena.sostresupc.edu
Inmaculada Titos Sanchez inmaculada.titosupc.edu
Gemma Valles Juan 93 4010880 gemma.vallesupc.edu
Sonia Velasco Marin 93 4010880 sonia.velascoupc.edu
Susana Vera Martinez 93 4010880 susana.veraupc.edu
Monica Viol Garcia 93 4010880 monica.violupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Servei de Personal
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 17 maig 2019
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech