Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Projectes d'Enginyeria > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Projectes d'Enginyeria
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques del Projectes d'Enginyeria
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Marta Aguilar Perez 93 4016641 marta.aguilarupc.edu
Victor Albert Barbera 93-4017168 victor.albertupc.edu
Beatriz Amante Garcia 937398686 beatriz.amanteupc.edu
Elisabet Arno Macia 93 8967750 elisabet.arnoupc.edu
Jose M. Baldasano Recio 93 4011746 jose.baldasanoupc.edu
Robert Banks  
Clàudia Barahona Fuentes 93 4017919 claudia.barahonaupc.edu
Joseph Edward Barr 93 8967750 joseph.edward.barrupc.edu
Maria del Carme Bordera Perez 93 4017164 carme.borderaupc.edu
Lluc Canals Casals 93 7398154 lluc.canalsupc.edu
Xavier Carod de Arriba xavier.carodupc.edu
Lázaro V. Cremades Oliver 93-4011750 lazaro.cremadesupc.edu
Jordi Cusido Roura jcusidoeel.upc.edu
Meritxell Cusido Roura 93 7398131 meritxell.cusidoupc.edu
Carlos del Rio Silvan 93 7397317 carlos.del.rioupc.edu
Josep M. Domenech Mas 93-7398685 josep.m.domenechupc.edu
Jose Luis Eguia Gomez 93 4011908 eguiaege.upc.edu
Juan Carlos Fernandez Valles 93 7398131 joan.carles.fernandezupc.edu
Luis Ferrero Andreu 93-3513749 luis.ferreroupc.edu
Jose Figueras Coloma 93 4017167 jose.figuerasupc.edu
Neus Fradera Tejedor 93 7397317 neus.fraderaupc.edu
Daniel Garcia Almiñana 93 7398921 daniel.garciaupc.edu
Jordi Garcia Boixes jordi.garcia.boixesupc.edu
Agueda Garcia Carrillo 93-4016640 agueda.garciaupc.edu
Manu Garcia Gil 93-4017168 manuel.garcia.gilupc.edu
Eugenio Garnica Gonzalez-Barcena eugeni.garnicaupc.edu
Santiago Gasso Domingo 93-7398659 santiago.gassoupc.edu
Montserrat Gines Gibert 93 4017060 montserrat.ginesupc.edu
Maria Gonçalves Ageitos 93 7398611 maria.goncalvesupc.edu
Maria Margarita Gonzalez Benitez 93-4011610 maria.margarita.gonzalezupc.edu
Emilio Hernandez Chiva 93-4054461 emilio.hernandezi2cat.net
Pierre Huguenet 93-4098131  
Joan Llargues Montaña 93 7398154 joan.llarguesupc.edu
Anna Llopart Font 93 4016647 anna.llopartupc.edu
Joaquim Lloveras Macia 93 4016642 j.lloverasupc.edu
Victor Lopez Grimau 93 7397316 victor.lopez-grimauupc.edu
Ferran Lopez Navarro 93 4016647 ferran.lopez.navarroupc.edu
Marcel Macarulla Marti 93 4016647 marcel.macarullaupc.edu
Nacho Marti Morera 937398154 nacho.marticoac.es
Maria Teresa Morera Escude 93 7398361 teresa.moreraupc.edu
Jordina Oller Ribalta  
Hector Ortiz Valencia hector.ortizupc.edu
Luis Manuel Perez Llera 93 7398131 luis.manuel.perezupc.edu
Luis Pons Puiggros luis.ponsupc.edu
Miguel Angel Saiz Segarra 93 7398131 miguel.angel.saizupc.edu
Victor Sanchez Rodriguez 93 7398154 vicsangeic.ictnet.es
Alvaro Shelly Domenech 93 4016647 alvaro.shellyupc.edu
Carlos Sierra Garriga 93-4017166 carlos.sierraupc.edu
Antonia Soler Cervera 93-4015630 antonia.solerupc.edu
Monica Soler Lorente 93 4017164 monica.soler-lorenteupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Projectes d'Enginyeria
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 17 octubre 2014
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech