Directori UPC Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech Directori UPC

Servei de Directori de la UPC > Unitats > Eng.Sistemes, Automàtica i Inf.Ind. > Llista de telèfons i adreces electròniques

[ajuda]
Cercador
Cercar a: Eng.Sistemes, Automàtica i Inf.Ind.
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
Llistat de telèfons i adreces electròniques de l' Eng.Sistemes, Automàtica i Inf.Ind.
Personal
Telèfon
Adreça electrònica
Juan Manuel Acevedo Valle juan.manuel.acevedo.valleupc.edu
Juan Carlos Aguado Chao 93 4134134 juan.carlos.aguadoupc.edu
Wilbert Geovanny Aguilar Castillo wilbert.aguilarupc.edu
Enrique Javier Ajenjo Escolano enrique.ajenjoupc.edu
Aliakbar Akbari 93 401 17 aliakbar.akbariupc.edu
Joan Francesc Alonso Lopez 93 4011686 joan.francesc.alonsoupc.edu
Marc Angrill Jorda 93 4011675 marc.angrillupc.edu
Cecilio Angulo Bahon 93 4016976 cecilio.anguloupc.edu
Joan Aranda Lopez 93 4137956 joan.arandaupc.edu
F. Xavier Aymerich Martinez 93 4017917 xavier.aymerichupc.edu
Alejandro Bachiller Matarranz 93.401.77. alejandro.bachillerupc.edu
Alejandro Bachiller Matarranz 93 4016971 alejandro.bachillerupc.edu
Luis Basañez Villaluenga 93 4017161 luis.basanezupc.edu
Toni Benedico Blanes 93 4134044 toni.benedicoupc.edu
Toni Benedico Blanes 93 4134044 toni.benedicoupc.edu
Raul Benitez Iglesias 93 4137285 raul.benitezupc.edu
Joaquim Blesa Izquierdo 93 4137343 joaquim.blesaupc.edu
Yolanda Bolea Monte 93 4015884 yolanda.boleaupc.edu
Louise Bonnefoy louise.bonnefoyupc.edu
Antonio Calomarde Palomino 93 4137360 antonio.calomardeupc.edu
Antonio Camacho Santiago 938967276 antonio.camacho.santiagoupc.edu
Ivan Caminal Colell 93 4016976 ivan.caminalupc.edu
Alicia Casals Gelpi 93 4137953 alicia.casalsupc.edu
Andreu Catala Mallofre 93-8967270 andreu.catalaupc.edu
Julen Cayero Becerra julen.cayeroupc.edu
Julen Cayero Becerra 93 7398973 julen.cayeroupc.edu
Miquel Angel Cervantes Prada miquel.angel.cervantesupc.edu
Joan Climent Vilaro 93 4137958 juan.climentupc.edu
Ramon Comasolivas Font 93 7398624 ramon.comasolivasupc.edu
Atia Cortes Martinez atia.cortesupc.edu
Atia Cortes Martinez 93 4137954 atia.cortesupc.edu
Ramon Costa Castello 93 4017290 ramon.costaupc.edu
Josep Cuguero Escofet 93 7398622 josep.cugueroupc.edu
Jordi Damunt Masip 93 4016974 jordi.damuntupc.edu
Josep del Fante Serra jdelfantefnb.upc.edu
Joan Domingo Peña 93 4137436 joan.domingoupc.edu
Oriol Escote Lluis 93 4134033 oriol.escoteupc.edu
Rosa Mari Fernandez Canti 93 4015895 rosa.mari.fernandezupc.edu
Josep Fernandez Ruzafa 93 4137955 josep.fernandezupc.edu
Jaume Figueras Jove 93 7398621 jaume.figuerasupc.edu
Sergi Foix Salmeron 934017793 sergi.foixupc.edu
Jordi Fonollosa Magrinya 93 4016972 jordi.fonollosa.mupc.edu
Dr. E. Fossas Colet 93-4017779 enric.fossasupc.edu
Manel Frigola Bourlon 93 4137957 manel.frigolaupc.edu
Javier Gallostra Acin javier.gallostraupc.edu
Javier Francisco Gamiz Caro 93 4137266 javier.gamizupc.edu
Daniel Garcia Sola 93 4134041 daniel.garcia.solaupc.edu
Anais Garrell Zulueta 934017793 anais.garrellupc.edu
Jon Garrido de Aguirre 93 4016963 jon.garridoupc.edu
Oscar Gil Viyuela oscar.gil.viyuelaupc.edu
Beatriz F. Giraldo Giraldo 93 4137287 beatriz.giraldoupc.edu
Xavier Giralt Ludevid 93 4134054 xavier.giraltupc.edu
Pedro Gomis Roman 934054250 pedro.gomisupc.edu
Antoni Grau Saldes 93 4016975 antoni.grauupc.edu
Roberto Griño Cubero 93 4016606 roberto.grinoupc.edu
Antoni Guasch Petit 93 4054427 toni.guaschupc.edu
Edmundo Guerra Paradas 93 4011683 edmundo.guerraupc.edu
Antoni Gurguí Valverde 934137400 antoni.gurguiupc.edu
Ramon Guzman Sola 93 8967795 ramon.guzmanupc.edu
Alberto Hernansanz Prats 93 4137953 albert.hernansanzupc.edu
Jose Maria Huerta Sanchez 93 4137287 jose.m.huertaupc.edu
Raimon Jane Campos 93 4017158 raimon.janeupc.edu
Mislav Jordanic 93 4011675 mislav.jordanicupc.edu
David Lavernia Ferrer david.laverniaupc.edu
F. Xavier Llanas Parra 938967230 xavier.parraupc.edu
Marc Lluva Serra 93 4137266 marc.lluvaupc.edu
Manuel Lozano García 934137400 manuel.lozanoupc.edu
Ruben Lumbiarres Lopez 93 8967798 ruben.lumbiarresupc.edu
Miguel Angel Mañanas Villanueva 93 4011675 miguel.angel.mananasupc.edu
Xavier Marimon Serra xavier.marimonupc.edu
Pau Marti Colom 93-8967798 pau.martiupc.edu
Enric X. Martin Rull 93 4134022 enric.xavier.martinupc.edu
Antonio Benito Martinez Velasco 93 4137954 antonio.b.martinezupc.edu
Albert Masip Alvarez 93 7398596 albert.masipupc.edu
Carolina Mercedes Migliorelli Falcone 93.401.77. carolina.migliorelliupc.edu
Carlos Morata Nuñez 93 4134047 carlos.morataupc.edu
Carlos Morata Nuñez 93 4137954 carlos.morataupc.edu
Bernardo Morcego Seix 937398620 bernardo.morcegoupc.edu
Luis Miguel Muñoz Morgado 938967231 luis.miguel.munozupc.edu
Fatiha Nejjari Akhi-Elarab 93-7398619 fatiha.nejjariupc.edu
Carme Nolla Colomer 93 4137355 carme.nollaupc.edu
Carlos Ocampo Martinez 934015752 cocampoiri.upc.edu
Albert Pages Raventos 93 4016526 albert.pages-raventosupc.edu
Jan Pascual Alsina jan.pascualupc.edu
Alexandre Perera Lluna 93 4016963 alexandre.pereraupc.edu
Ramon Perez Magrane 93 7398594 ramon.perezupc.edu
Sergio Picart Armada 93 4010773 sergi.picartupc.edu
Rita Maria Planas Dangla 93 7398625 rita.m.planasupc.edu
Pere Ponsa Asensio 93 4137343 pedro.ponsaupc.edu
Vicenç Puig Cayuela 93 7398562 vicenc.puigupc.edu
Joseba Quevedo Casin 93 7398627 joseba.quevedoupc.edu
Unnikrishnan Raveendran Nair 93 4017290 unnikrishnan.raveendranupc.edu
Cristobal Raya Giner 938967231 cristobal.rayaupc.edu
Marc Roig Sebe 93 4011673 marc.roig.sebeupc.edu
Juli Romera Formiguera 93 7398561 juli.romeraupc.edu
Sergio Romero Lafuente 93 4017917 sergio.romero-lafuenteupc.edu
Carlos Rosales Gallegos 934017793 carlos.rosalesupc.edu
Jan Rosell Gratacos 93 4017162 jan.rosellupc.edu
Bartomeu Rubi Perello 93 7398973 tomeu.rubiupc.edu
Francisco Javier Ruiz Vegas 93 8967231 francisco.javier.ruizupc.edu
Fernando Guillermo Sanabria Ortega 93 4011694 ferran.sanabriaupc.edu
Helem Sabina Sanchez Corrales helem.sabina.sanchezupc.edu
Alberto Sanfeliu Cortes 93 4015782 alberto.sanfeliuupc.edu
Adrian Sanjuan Gomez 93 7398561 adrian.sanjuanupc.edu
Angel Santamaria Navarro 934017793 angel.santamariaupc.edu
Víctor Sanz i López 93 4015806 victor.sanzupc.edu
Leonardo Sarlabous Uranga 93 4137320 leonardo.sarlabous.urangaupc.edu
Ramon Sarrate Estruch 93 7398622 ramon.sarrateupc.edu
Narcis Sayols Baixeras 93 4137953 narcis.sayolsupc.edu
Pablo Segovia Castillo 93 7398973 pablo.segoviaupc.edu
Joan Segura Casanovas 93 4137357 joan.seguraupc.edu
Leidy Yanet Serna Higuita leidy.yanet.sernaupc.edu
Leidy Yanet Serna Higuita 93 4011684 leidy.yanet.sernaupc.edu
Maria Serra Prat 93-4015789 maserrairi.upc.edu
Jordi Sola Soler 93 4137346 jordi.solaupc.edu
Vicenç Soler Ruiz 93 4016526 vicenc.solerupc.edu
Laureano Tinoco Gomez 93 4137954 laureano.tinocoupc.edu
Laureano Tinoco Gomez laureano.tinocoupc.edu
Sebastian Tornil Sin 93 4137358 sebastian.tornilupc.edu
Abel Torres Cebrian 93 4137318 abel.torresupc.edu
Carlos Trapiello Fernandez 934017793 carlos.trapielloupc.edu
Carlos Trapiello Fernandez carlos.trapielloupc.edu
Karla Andrea Trejo Ramirez karla.andrea.trejoupc.edu
Joaquim Triginer Cahelles 93 4015884 joaquim.triginerupc.edu
Maria Montserrat Vallverdu Ferrer 93 4017160 montserrat.vallverduupc.edu
Alejandro Veiga Lopez alejandro.veigaupc.edu
Manel Velasco Garcia 93 4011681 manel.velascoupc.edu
Susana Velazquez Lerma 93 4137358 susana.velazquezupc.edu
Joan Vidos Cervello 93 4134046 joan.vidosupc.edu
Manuel Vinagre Ruiz 93 4134066 manuel.vinagre.ruizupc.edu
amunt
Cercador
Cercar a: Eng.Sistemes, Automàtica i Inf.Ind.
Paraules que voleu cercar
Persones    Càrrecs   
 
Cerca avançada al directori
amunt
Servei de Directori de la UPC

Les dades d'aquest directori de la Universitat Politècnica de Catalunya només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la Universitat. Aquest directori no és cap de les fonts d'accés públic regulades a la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de protecció de dades de caràcter personal (LOPD). No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l'enviament massiu de correu (SPAM).

Per actualitzar les dades de localització (adreça, telèfon i correu electrònic personal) contacta amb el Servei de Personal mitjançant el Gestor de Serveis: PUC-Personal.

Si la consulta es refereix a l'adreça de correu electrònic laboral contacta amb ATIC.

Servei de Directori de la UPC

última revisió: 07 desembre 2018
© UPC. Universitat Politècnica de Catalunya. BarcelonaTech